Šodien plkst.12.30 partijas “KPV LV” Saeimas frakcija tiksies ar Latvijas Restorānu biedrību, lai pārrunātu priekšlikumu par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu ēdināšanas nozares uzņēmumiem, aģentūru LETA informēja partijā.

Partijas “KPV LV” Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens uzsvēra, ka PVN samazināšana ēdinātājiem varētu būt kā viena no partijas virzītajām iniciatīvām nākamā gada budžeta kontekstā. Tās mērķis būtu sekmēt uzņēmējdarbības vides uzlabošanos, it īpaši vēl nesen izgaismoto problēmu ēdināšanas nozarē kontekstā.

Pucens skaidroja, ka nākamā gada budžeta sarunas atšķiras no iepriekšējām ar to, ka politiskais spēks vēlas būt drošs par rezultātu un sagaida, ka atbildību uzņemsies arī pati nozare.

“Tāpēc pirms iniciatīvas tālākas virzīšanas notiks pārrunas ar nozares pārstāvjiem, lai saprastu iespējamo ietekmi uz fiskālo telpu, kā arī to, kādiem jābūt šīs vienošanās nosacījumiem ar nozari.Tikšanās ar Latvijas Restorānu biedrību ir pirmais solis šajās sarunās,” pauda politiķis.

Tikšanās notiks Saeimas Tautsaimniecības komisijas telpās.

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: KPV LV

youtube icon
Abonēt youtube