Rīga, 21.marts, LETA. No partijas “KPV LV” uz Eiropas Parlamentu (EP) kandidē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Kaspars Ģirģens, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Roberts Spručs un ekonomikas ministra padomniece Beata Jonite, liecina Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegtais politiskā spēka pretendentu saraksts.

Tāpat no “KPV LV” uz EP startē Saeimas deputāts Aivars Geidāns, SIA “SunRent LV” mārketinga direktore Ieva Treice-Puriņa, SIA “Energosert” eksperts ēku energoefektivitātes jomā Maksims Bartuševičs, Saeimas deputāta palīdze Anna Āboliņa un VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” projektu asistents Artūrs Homins.

No partijas kandidē arī SIA “MilanoRiga” valdes priekšsēdētājs Uģis Jankavs, IK “2T serviss” īpašnieks Toms Andersons, parlamenta deputāta palīdzes Iveta Ziemele un Agnese Zaļakmentiņa, SIA “Raccoon Serviss” valdes priekšsēdētāja Zane Bērziņa, SIA “Yourtime” valdes loceklis, īpašnieks Ainārs Vilciņš, SIA “Upeslīči” menedžeris, kokmateriālu uzmērītājs Kristaps Jēkabsons un Saeimas konsultants Krišs Lipšāns.

EP vēlēšanām kopā ir iesniegti 15 kandidātu saraksti, no kuriem startē 230 pretendenti.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks maija otrajā pusē.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanasKPV LV

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube