Partija “KPV LV” šodien biedru sapulcē varētu spriest par partijas domes izveidi tās pārstāvju plašākai iesaistei lēmumu pieņemšanā.

Pasākums paredzēts plkst.11 viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga”, Slokas iela 1, Rīgā.

Iepriekš pieļauts, ja šajā biedru sapulcē nebūs nepieciešamais kvorums, tad pēc pusstundas, plkst.11.30 varētu tikt sasaukta jauna biedru sapulce, kura attiecīgi būtu lemttiesīga. Tomēr aģentūra LETA nav saņēmusi apstiprinājumu no “KPV LV”, ka šāds procedūra tiešām būtu iecerēta.

Iepriekš februārī sasauktajā partijas biedru sapulcē nebija kvoruma, tāpēc tiesiski tā nebija lemtspējīga.

Kā ziņots, februāra pasākumā tās līderis Artuss Kaimiņš pavēstīja, ka iecerētajā jaunajā institūcijā – domē – lēmumus pieņemtu partijas deputāti, kas būtu pārstāvēti Saeimā, pašvaldībās un Eiropas Parlamentā, kā arī atbildīgo jomu darba grupu un nodaļu vadītāji.

Domes uzdevums būs apstiprināt kandidātus un programmu visām vēlēšanām, runāt par problēmu risināšanu, kā arī jākomunicē ar sabiedrību. Līdz ar to valdei “kā terminatoriem vai kiborgiem” nebūtu jālemj par visiem jautājumiem, skaidroja politiķis.

Tāpat paredzēts noteikt, ka uz valdi var kandidēt biedri, kas partijā ir vismaz trīs gadus, kā arī paplašināt Ētikas komisiju no trīs uz pieciem locekļiem.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: KPV LV

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube