Valsts ieņēmumu dienests (VID) šonedēļ veicis procesuālas darbības skaistumkopšanas uzņēmumā “Kolonna”, kura pārvaldītājs ir Latvijas-Vācijas kopuzņēmums SIA “Reho”, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

VID pārstāvis Andrejs Vaivars aģentūrai LETA apstiprināja, ka VID šonedēļ veicis procesuālas darbības vienā no lielākajiem skaistumkopšanas nozarē strādājošajiem uzņēmumiem Latvijā.

Vaivars neatklāja skaistumkopšanas uzņēmuma nosaukumu, jo to VID liedz likums. Vaivars vienīgi norādīja, ka procesuālās darbības bija saistītas ar aizdomām par nedeklarētu naudu uzņēmumā.

Tāpat Vaivars nevarēja teikt, vai pēc veiktajām procesuālajām darbībām skaistumkopšanas uzņēmumam ir piemēroti kādi aizliegumi, vai darbības ierobežojumi.

“Reho” valdes loceklis Kaspars Zeltiņš aģentūrai LETA sacīja, ka šo informāciju neapstiprinās un nekomentēs.

“Reho” apgrozījums finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.oktobra līdz 2018.gada 30.septembrim, bija 8,22 miljoni eiro un uzņēmums cieta 401 051 eiro zaudējumus, liecina “Firmas.lv” informācija. Tostarp “Reho” ienākumi no skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas un preču pārdošanas salonos “Kolonna” bija 7,39 miljoni eiro.

Kompānijas “Reho” vienīgā īpašniece ir SIA “Kirk Investments”, kas savukārt pieder Inetai Bojārei (88,01%) un Uldim Cipstam (11,99%).

Ziņas avots: LETA

Saistītās tēmas: VID

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube