Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus līdz šī gada 18.oktobrim pieteikties dalībai akcijā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”, aģentūru LETA informēja NVA.

Šogad atvērto durvju dienas norisināsies no 4.novembra līdz 8.novembrim.

Akcijas dienās ar darba devējiem iepriekš saskaņotā laikā darba meklētāji ar invaliditāti viesosies uzņēmumos un iestādēs, lai gūtu priekšstatu par to darbību, darba vidi, darba procesu, kolektīvu un pienākumiem. Visus darba devējus varēs apmeklēt gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti, kuri vēlēsies iesaistīties akcijā, norāda NVA.

Darba devēji dalībai akcijā var pieteikties līdz 18.oktobrim, iesniedzot pieteikumu tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā atrodas uzņēmums vai iestāde. Savukārt darba meklētāji ar invaliditāti, kuri nav reģistrēti NVA, dalībai atvērto durvju dienā uzņēmumos varēs pieteikties tuvākajā NVA filiālē no 14.oktobra līdz 30.oktobrim.

Iniciatīvu rīkot “Atvērto durvju dienu personām ar invaliditāti uzņēmumos” NVA sāka 2017.gada rudenī, lai veicinātu personu ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū un mazinātu stereotipus par darbinieku ar invaliditāti darba spējām. Pērn akcijā piedalījās 65 darba devēji un 296 personas ar invaliditāti, kas varēja izmēģināt savas prasmes vairāk nekā 65 profesijās.

Ziņas avots: LETA

 

Saistītās tēmas: NVA

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube