Enerģija. Viņa teic, ka viss ir enerģija. Viņa ir ļoti pašpārliecināta, zina, ko grib. Viņa arī citiem palīdz saprast dzīves aicinājumu, dzīvot ar prieku. Viņa vairākkārt atkārto, ka “tu esi autentiska un ļoti unikāla būtne”. Šķiet, ka viņa saka to kā mācību, lai [es] dzirdu, bet patiesībā, lai arī tu to dzirdi. Viņu sauc Santa Eglīte. Santa ir zīmola AmurA lifestyle dibinātāja. Par zinātni un mistiku, par ikdienas darbu un cilvēku dziļumu, par to, ko prāts dara ar tavu dzīvi – saruna ar alternatīvo transformācijas terapeiti. Starp citu, noslēgumā būs arī uzdevums tev! 

Santa ir latviešu daiļava, taču jau desmit gadus par savām mājām sauc Dāniju. Santas darbs un zīmola misija, kā viņa stāsta, ir palīdzēt cilvēkiem atrast savu autentisko dzīves aicinājumu, atbrīvoties no visiem prāta labirintiem un šķēršļiem, kas stāv ceļā, lai varētu manifestēt ar īsto un patieso katra cilvēka dzīves versiju.

Tas, kā strādā Santa, iedarbinot savu zīmolu AmurA lifestyle, izriet no trīs perspektīvām. Kā viņa stāsta, tā ir izpratne par kvantu fiziku, zināšanas un izpratne par to, kā strādā prāta uzbūve, kā arī neatņemama sastāvdaļa ir spiritualitāte. Santa min arī to, ka viņas skapī stāv ap 30 diplomiem par koučinga (trenera) diplomiem ar dažnedažādām praksēm un metodēm, BET “es teikšu godīgi un atklāti, savā darbā neko no tā neizmantoju, jo tas, kas caur mani plūst, tas ir kaut kas augstāks”. “Tās ir zināšanas no grāmatām un personiskās pieredzes, tas ir tas, kā strādāju un dzīvoju, tā ir zinātne – kvantu fizika un prāta uzbūve.”

 

View this post on Instagram

 

Tava saules ☀️un ēnas ☁️ puse ir TAVA AUTENTISKĀ būtība 🦋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tad kad Tu iegādājies savai mājai vai dārzam jaunus augus , stādus , puķes vai kokus un lasi par tiem aprakstus , vai tas ka viens mīl sauli un cita ēnu , vienam patīk daudz ūdens , citam nemaz , viens aug ziemā un cits vasarā:⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🤷‍♀️ir slikti vai labi ?!? 🤷‍♀️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ vai šo iepriekš minēto raksturlielumu dēļ:⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🤷‍♀️kāds no viņiem ir labāks vai sliktāks ?!? 🤷‍♀️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✅ Katrs no viņiem vienkārši ir tāds, kāds viņš ir . Autentisks . Unikāls . Īpašs . Un tāpēc dievišķi skaists . Un tie raksturlielumi ir tikai katra indivīda raksturojums – šķautnes – pērles . NEITRĀLAS savā būtībā . ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tad kāpēc Tu esot orhideja , gribi būt hiacinte vai palma ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🤷‍♀️Vai tiešām Tu domā, ka ķirškoks PĀRSTĀJ ražot ķiršus , tāpēc ka vēlas būt plūme vai ābols ?!? 🤷‍♀️⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ TAD KĀPĒC TO DARI TU ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🦋VISI TAVI RAKSTURLIELUMI IR TAVA AUTENTISKĀ BŪTĪBA 💎⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🦋ĻAUJ SEV BŪT – TAM KAS ESI ! 💎⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Un izveido savu dzīvi – dzīvesstilu tam atbilstošu , lai dzīvotu dzīvi par ko esi sajūsmā ! 🔥⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ja Tev nepatīk pūļi – Tu drīksti strādāt mājas ! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ja Tev patīk radošas lietas – Tu drīksti tās radīt un veidot savu autentisko zīmolu ! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ja Tev patīk saule – Tu drīksti strādāt pludmalē ! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tev nav pozitīvo un negatīvo , Tev nav slikto un labo , Tev ir AUTENTISKO , un atslēga ir izveidot dzīvi saskaņā ar to ! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tu taču puķi , kas mīl sauli , neliksi pagrabā ?!? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Tad kāpēc TU TO DARI AR SEVI ??????! ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Esi gatava radīt savu realitāti saskaņa ar savu autentisko būtību ? Esi gatava apgūt formulu ka iegūt dzīvi par kādu sapņo ?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✅ Tiekamies 5 dienu BEZMAKSAS izaicinajumā slēgtā fb grupā (links bio) ik vakaru LIVE ! Šovakar jau 3.diena , taču Tu neko neesi nokavējusi, steidz piedalīties kamēr tas ir pieejams 💋

A post shared by Santa Eglite🦋Spiritual Coach (@amuralifestyle) on

Tu vari mainīt vīru, darbu, kaķi, bet nekas nemainīsies, ja…

Santas ikdiena paiet individuālajās terapijās. “Es konsultēju, tas ir ilgtermiņa darbs cilvēkam pašam ar sevi dziļumā. Katrs ir ļoti individuāls, tāpēc arī prakses, metodes un tehnikas katram atšķiras. Šis transformatīvais process notiek solīti pa solītim. Otra lieta ir dažnedažādi resursi, ko var atrast mājaslapā.” Viena no lielākajām programmām ir “No kāpura par tauriņu”.

Dažos vārdus lūgta ieskicēt, ko var sagaidīt no šīs programmas, viņa saka: “Tu esi unikāla, autentiska būtne. Tu šajā dzīvē esi atnākusi ar misiju, kādas nav nevienam. Tu esi fantastisks, unikāls resurss, tas viss tevī ir. Tu dzīvo prātā labirintā, tāpēc to neredzi. Tas ir fokuss, kurā apmēram 50% darbojas šī programma. Otra puse ir stāsts par zemapziņu dziļā līmenī, kā strādāt, lai transformētu savu dzīvi. Tu vari mainīt vīru, darbu, kaķi, dzīvesvietu, tu varēsi nomainīt visu, bet ir jāmainās pašam. Tas ir transformatīvs process manā vadībā.”

Jāmin, ka viss programmā ietvertais ir praktiskas nodarbības jeb darbs ar sevi.

“Es saku, ja gribi darīt, es tevi aizvedīšu tur, kur vēlies nokļūt. Tu vari sasniegt jebko, JEBKO, taču ir viens noteikums – tev ir jādara. Es palīdzēšu, tikai būs jādara.”

Cilvēks jau nemeklē palīdzību, ja jūtas laimīgs un apmierināts ar dzīvi. Aizvien vairāk dzirdams, ka liela daļa cilvēku sirgst ar veģetatīvo distoniju, tā teikt, populārs vārds mūsdienu sabiedrībā ir depresija. Un tam seko arī dažādi aizbildinājumi – “es negribu iet uz darbu, jo man ir depresija”, “es negribu sportot, jo man ir depresija”, un tā mēs varētu turpināt. Ja reiz Santas dzīves misija ir palīdzēt atrisināt dažādas dzīves likstas, kāpēc, viņasprāt, tik daudz cilvēku ir tik nelaimīgi, depresīvi?

“Problēmas jau bijušas vienmēr, tas nav nekas jauns. Vienkārši par to nerunāja. Informācijas laikmets devis arī to, ka cilvēki teju katru savu dzīves situāciju, problēmu liek uz āru. Viss kļuvis publisks. Bet tas, ka ir vairāk depresīvu cilvēku, nemiers, es varu teikt, ka es arī to redzu. Atkal ļoti vienkārši – visa kā ir tik ļoti daudz, ka esam aizgājuši ļoti tālu paši no sevis. Mēs neesam ar fokusu uz sevi. Savas sajūtas mēs apēdam ar apkārtējiem resursiem – ar ēdienu un telefonu, piemēram,” tā Santa.

Santas prāt, 21.gadsimts jeb dzīve tehnoloģiju laikmetā daļu sabiedrības ir nozombējusi, uzsūcot visu negatīvo. “Cilvēks ir ļoti tālu prom no sevis, nav kontaktā ar savām emocijām un domām. Mūsu realitāti radām tieši no domām un emocijām, tā vietā cilvēki šīs domas un jūtas apēd ar kūku vai sērfošanu Facebook. Tomēr redzu arī to, ka arvien vairāk cilvēku cenšas atgriezties atpakaļ pie sevis.”

Vienlaikus viņa pauž, ka iemesli, kāpēc cilvēki dzīvo ar depresiju, nemieriem un veģetatīvo distoniju, ir vienkārši – vāveres ritenis, kas darbs, mājas, tā gadu desmitiem no vietas. “Dzīve ir tik ļoti paredzama, ka tajā nav prieka. Nav prieka, jo tu nedzīvo dzīvi, kas ir tavējā. Un tad, kad vēlies atdalīties no bara, tas ir biedējoši, tāpēc ir vieglāk skriet līdzi visiem šajā ritenī, taču te nonākam pie šīm blakusparādībām.”

Pilnu raksta materiālu lasi šeit – Chillpill sarunājas | Transformācijas koučs: Vai tu dzīvo dzīvi, kas ir tavējā?

Foto: Unplash.com

youtube icon
Abonēt youtube