Četru uzņēmumu – telpu īpašnieku un vakcinētāju – sadarbības projekts pauž gatavību realizēt Latvijas sabiedrībai masu vakcinācijas projektu Rīgā triecientempos un augstā kvalitātē. “Masu vakcinācijas centra apvienības” projekts paredz nodrošināt vismaz 62 400 vakcināciju mēnesī, un, strādājot diennakts režīmā, pat 300 000 vakcināciju mēnesī.

“Masu vakcinācijas centra apvienības” idejas autors, izklaides un futbola halles Playoff Arena īpašnieks Kristofers Ritovs pauž: “Covid-19 pandēmijas cena ir ļoti dārga – valsts katru dienu zaudē ne tikai miljoniem eiro savā budžetā, bet arī pašu vērtīgāko – mūsu cilvēkus. Zaudētāji esam mēs visi, tāpēc pats svarīgākais, ko šobrīd nedrīkstam izšķērdēt, ir laiks.”

Turpinot viņš saka: “Pēdējo četru nedēļu laikā kopā ar vakcinētājiem esam rūpīgi strādājuši pie masu vakcinācijas projekta, lai šodien ar pārliecību teiktu: mēs varam nodrošināt masu vakcinācijas centra darbību no A līdz Z. Viss, kas mums būtu nepieciešams no valsts, ir pašas vakcīnas un cilvēku novirzīšana uz centru, – visu pārējo mēs izdarīsim paši!”

“Masu vakcinācijas centra apvienību” veido Playoff Arena un trīs medicīnas pakalpojumu sniedzēji, kas nodarbosies tieši ar pašu vakcinēšanas procesu.

“Masu vakcinācijas centra apvienības” projekts paredz veikt 260 vakcinācijas stundā, 2 080 vakcinācijas – dienā un 62 400 vakcinācijas – mēnesī, ja tiek strādāts astoņas stundas dienā.

Idejas autors arī norāda: “Taču mūsu 2650 m² lielās telpas, kas atrodas Kauguru ielā 6 pie Kalnciema tilta Rīgā, un 5300 m² lielā pieguļošā teritorija ar 250 autostāvvietām ļautu palielināt vakcinācijas jaudu līdz pat 300’000 mēnesī, ja mums talkā nāktu valsts vai privātais sektors ar vēl 22 mediķiem.”

“Masu vakcinācijas centra apvienība” norāda, ka savā plānā padomājusi par ikvienu masu vakcinācijas centram būtisku aspektu – sākot ar cilvēku un privātā transporta plūsmu, pēcvakcinācijas pacientu uzraudzības zonām, 97 vienlaicīgi strādājošām personām, beidzot ar plašām palīgtelpām medicīnas materiālu uzglabāšanai un personālam, kā arī īpašu reanimācijas zonas izveidi.

“Mēs vēlamies, lai Latvijas sabiedrība pēc iespējas ātrāk tiktu vakcinēta un dzīve atgrieztos ierastā ritmā, un mums ir gatavs detalizēts plāns, kā to izdarīt,” “Masu vakcinācijas centra apvienības” idejas autors.

“Cerams, ka šajā ārkārtējā situācijā mēs rīkosimies ātri un izlēmīgi, jo veiksmīga masu vakcinācija ir visas sabiedrības interesēs!”

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube