Ekrānšāviņš

Šī gada 4. martā Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurors Atis Dzērvēns ir pieņēmis lēmumu par Ģirta Valda Kristovska atzīšanu par cietušo kriminālprocesā Nr.11360009520 par Aivara Lemberga pret Kristovski vērstiem neslavu ceļošiem izdomājumiem Ventspils pilsētas domes un Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdēs, BNN informē Kristovskis.

Neslavu ceļošie nepatiesie, valsts amatpersonas, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Lemberga safabricētie nepatiesie, neslavu ceļošie fakti tika publiski izteikti vairākkārt laika posmā no 2019.gada 10.oktobra līdz 2020.gada 25.jūnijam.

Procesa virzītājam Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietniekam J.Ceļapīteram

ir uzdots nekavējoties pabeigt izmeklēšanu un nosūtīt lietu izskatīšanai tiesā.

Laika posmā no 2019.gada 10.oktobra līdz 2020.gada 25.jūnijam Lembergs publiski adresēja Kristovskim nepatiesus apgalvojumus, norādot uz Kristovska VDK (Čekas) aģenta statusu, uzrādot konkrētu VDK darbinieku kā Kristovska kuratoru. Lembergs publiski desmitiem dažādu Ventspils pilsētas domes, tās iestāžu un kapitālsabiedrību vadītāju priekšā  apgalvoja, ka viņš zina, ir informēts, ka Ģirts Valdis Kristovskis būdams Latvijas tautas frontes Ventspils novada nodaļas vadītājs, esot ziņojis VDK par Latvijas Tautas fronti, esot LTF kandidātus saskaņojis VDK.

Lembergs publiski apgalvoja, ka Kristovskim darbību Latvijas Tautas Frontē uzticējusi un izkārtojusi Čeka. Lembergs publiski klāstīja, ka Kristovskis studiju laikā esot bijis VDK ziņotājs – stukačs. Turklāt Lembergs apgalvoja, ka Kristovskis esot Čekas goda biedrs.

Vairāk lasiet BNN publikācijā ŠEIT.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube