Foto: Flickr/Jani Halinen

Saskaņā ar SIA Rīgas karte izsludinātā atklātā konkursa par “Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšanu” rezultātiem no 2021. gada 1.aprīļa Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkartes un viedbiļetes jeb e-talonus turpmāk nevarēs iegādāties daļā Narvesen tirdzniecības vietu.

Šāda situācija izveidojusies iepirkuma konkursa gaitā, sadalot Rīgu 52 apkaimēs un pretendentu piedāvājumus vērtējot katrai no apkaimēm atsevišķi.

Iepirkuma procesā netika analizēts, cik viegli sasniedzamas un ērti pieejamas klientam ir potenciālās e-talona tirdzniecības vietas. Līdz ar to no 1.aprīļa vairākās iedzīvotāju regulāri apmeklētās un iemīļotās Narvesen tirdzniecības vietās e-talonu iegādāties nevarēs, informē uzņēmumā.

“Klientu ērtība un pakalpojumu pieejamība ir mūsu kā vadošā mazumtirdzniecības franšīzes tīkla prioritāte. Rūpējoties par to, mums ir svarīgi, lai klienti būtu informēti un rēķinātos ar jauno situāciju, kas zināmā mērā var ietekmēt to ikdienas gaitas,” pauž SIA Narvesen Baltija valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, dodoties ikdienas gaitās un mēģinot iegādāties e-talonu tuvākajā Narvesen tirdzniecības vietā, D. Dovidena aicina iedzīvotājus savlaicīgi iepazīties ar to tirdzniecības vietu sarakstu, kur no 1.aprīļa tiks pārtraukta e-talonu tirdzniecība, un jau laikus noskaidrot, kur atrodas tuvākā alternatīvā e-talona pārdošanas vieta.

Tirdzniecības vietas, kur turpmāk nevarēs iegādāties e-talonu:

Rīga Nīcgales iela 46a

Rīga Kurzemes prospekts 15a

Rīga A.Deglava ielā 160

Rīga Kr. Barona iela 97

Rīga Brīvības 432

Rīga Murjāņu 58

Rīga Brīvības gatve 430

Rīga Katoļu 4

Rīga Dambja 10

Rīga Miera iela 45

Rīga Dzirciema 51

Rīga Kuldīgas 1

Rīga Talejas 1

Rīga Dzirciema 1

Rīga K. Ulmaņa gatve 88A

Rīga K. Ulmana gatve 84

Rīga Eksporta iela 3a (osta)

Rīga Pilsoņu iela 13

Ādaži Rīgas gatve 5a

Olaine Zemgales iela 1A

Ogre Brīvības iela 9

Jelgava Pasta 26

Jūrmala Slokas stacija

Rīga Saharova 2

Rīga Lidosta “Rīga” Mārupes nov. (2.st)

youtube icon
Abonēt youtube