Foto: Unplash.com

Paplašinot pēc ceļošanas dīkstāves atjaunoto ceļojumu galamērķu sarakstu, Baltijas valstīs lielākais tūroperators Novatours atsāk atpūtas braucienu organizēšanu no Rīgas uz Turcijas kūrortiem, piedāvājot pirmos lidojumus jau aprīlī.

“Turcija ierasti ir bijis viens no mūsu pieprasītākajiem ceļojumu galamērķiem, tāpēc esam patiesi priecīgi, ka atkal to varam piedāvāt saviem klientiem – it īpaši šobrīd, laikā, kad pie mums valda vēss pavasaris, bet Turcijā jau pavasaris mijas ar vasaru,” norāda tūroperatora Novatours vadītājs Leonīds Močeņovs.

Tā kā ceļotāju drošība tūroperatoram vienmēr ir bijusi pirmajā vietā, ceļojumu atjaunošana uz Turciju bijis pārdomāts un atbildīgs lēmums, kura pieņemšanā vērā ņemta gan ārvalstu partneru sniegtā informācija, gan atbildīgo valsts iestāžu noteikumi un rekomendācijas, kā arī saslimstības atšķirība dažādos Turcijas reģionos. Balstoties uz pēdējo, ceļošana pagaidām atjaunota tikai uz Antālijas reģionu.

Saskaņā ar “Novatours” Turcijas partneru sniegto informāciju, valstī notiek aktīva tūrismā iesaistīta apkalpojošā personāla vakcinēšana, tāpat kūrortos tiek īpaši uzraudzīti epidemiloģisko nosacījumu ievērošana.

Tūroperatora pāstāve Turcijā Ludmila Blaževiča, daloties par esošo situāciju Antālijas reģionā, kurp ceļojumus organizē Novatours, norāda: “Drošības situācijai tiek pievērsta augsta uzmanība, tomēr tā netraucē atpūtu. Sabiedriskās vietās sejas masku valkāšana ir obligāta. Valsts iedzīvotājiem ir noteikta komandantstunda, tomēr tā neattiecas uz tūristiem. 13. aprīlī ir sācies svētais mēnesis Ramadāns (gāvēnis), kas ilgs vienu mēnesi, t.i. līdz 12. maijam.”

L. Blaževiča papildina, ka aprīlis un maijs ir lieliski piemēroti ceļošanai uz Turciju, jo tad notiek pāreja no pavasara uz vasaru, ir patīkami silts laiks, kad gaisa temperatūra ir aptuveni +20 grādu, bet ūdens temperatūra ir aptuveni +18 grādu.

Lasiet arī: Katrīne Sauliete dalās pārdomās no Ēģiptes, vai ceļot ir droši

Viņa arī apstiprina Novatours partneru sniegto informāciju par to, ka viesnīcās stingri tiek ievēroti epidemoloģiskie noteikumi. Viesnīcas gādīgi uzņem viesus, organizē visu drošai palikšanai, kā arī nodrošina izklaides pasākumus un animācijas programmas.

Tūroperatora piedāvājumu klāstā šobrīd ietilpst ceļojumi uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem, kā arī Ēģiptes kūrortiem Hurgadā un Šarm Eš Šeihā.

L. Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube