Foto: Pexels

No šodienas, 1.jūnija, līdzjutēji varēs iegādāties biļetes un apmēklēt  IIHF Pasaules Čempionātu Hokejā 2021.

Biļešu pārdošana oficiālajā mājaslapā 2021.iihfworlds.com/lv  jau ir sākusies.

Jāatgādina, ka biļetes būs pieejamas vienā cenu kategorijā. Vienas biļetes cena uz atlikušajām regulārā čempionāta spēlēm maksās 110 eiro. Tikmēr ceturtdaļfināla biļetes būs pieejamas par 165 eiro, biļetes uz pusfināla mačiem maksās 220 eiro, uz spēli par bronzu – 280 eiro, bet uz zelta maču – 340 eiro, iepazīstina Starptautiskās Ledus Hokeja Federācijas (IIHF).

Atgādinājumam, šodien, 1.jūnijā,

LATVIJA VS. VĀCIJA | 20.15

“Šo brīdi gaidīja ikviens līdzjutējs! Mēs esam ļoti gandarīti un pateicīgi Latvijas valdībai, kas šajos sarežģītajos apstākļos devusi iespēju mūsu kaislīgajiem līdzjutējiem apmeklēt atlikušās čempionāta spēles,” jau iepriekš sacīja orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. “Esmu pārliecināts, ka hokeja svētki uzņems vēl lielākus apgriezienus. Lai skaists un emocijām bagāts hokejs.”

Personalizēta ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar zaļo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Šo sertifikātu varēs lejuplādēt portālā www.covid19sertifikats.lv.

IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 spēles klātienē varēs apmeklēt Latvijas iedzīvotāji, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir Latvijā vakcinēta pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc “AstraZeneca” vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “AstraZeneca” vakcīnas otrās devas saņemšanas.

Tāpat čempionāta spēles būs atļauts skatīties personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju.

Ierodoties hokeja arēnās, līdzjutējiem būs jāuzrāda ar vārdu un uzvārdu personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Apmeklējot Pasaules Čempionāta spēles, līdzjutējiem būs obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs gan arēnu iekštelpās, gan arēnu teritorijā ārpusē.

Kopējais skatītāju skaits “Arēna Rīga” nedrīkstēs pārsniegt 2660 personas, bet Olimpiskajā sporta centrā – 1058 personas, ziņo IIHF.

youtube icon
Abonēt youtube