Foto: Flickr/Autors: Aigars Prūsis

Dinamo Rīga apstiprinājusi biļešu pārdošanas plānu mājas spēlēm Arēnā Rīga gaidāmajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai.

Dinamo Rīga Preses dienestā Rīta kafija noskaidroja, ka spēles tiks organizētas “Zaļajā drošības līmenī” (vakcinācijas kursu pabeigušām un Covid-19 pārslimojušām personām, neatkarīgi no vecuma).

Pie ieejas visiem apmeklētājiem neatkarīgi no vecuma būs jāuzrāda “zaļajam drošības līmenim” atbilstošs Covid-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments un ieejas biļete. Personām, kas jaunākas par 12 gadiem, ieeja būs atļauta tad, ja Covid-19 sertifikāts apliecina Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu, jo vakcinācija šajā vecuma grupā pagaidām netiek īstenota.

Visiem apmeklētājiem pirms biļetes iegādes ir jāpārliecinās, ka tiks izpildītas sekojošas prasības:

• Jābūt derīgam Eiropas Savienībā atzītam Covid-19 sertifikātam, kas apliecina vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (testētas personas sertifikāts ieejai nebūs derīgs).

• Jāpārliecinās, vai Covid-19 sertifikāts ir derīgs pasākuma dienā (pagājis noteiktais laiks pēc vakcinācijas kursa, nav beidzies pārslimošanas fakta periods). Pārbaudīt sertifikāta atbilstību iespējams (izvēloties scenāriju “zaļajam” drošības līmenim”): https://covid19sertifikats.lv/verify

• Jābūt personu apliecinošam dokumentam (Pase vai ID Karte), lai pie sertifikāta pārbaudes personāls var identificēt personu.

Runājot par biļešu cenām, tās atkarībā no sektora būs 15, 22, vai 29 eiro, ar iespēju saņemt atlaidi skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (izmaksās attiecīgi 12, 17 vai 24 eiro). Biļetes ar atlaidi būs derīgas iekļūšanai arēnā, uzrādot tās kopā ar attiecīgo apliecību.

Sezonas abonementi šogad netiks piedāvāti.

Biļešu cenas ir noteiktas kā gala cenas pircējam, iegādājoties biļeti internetā.

Biļetes pārdošanā nonāks uz atsevišķām mājas spēļu sērijām, paredzot to, ka epidemioloģiskās situācijas ierobežojumi var mainīties. Pārdošana tiks uzsākta neilgi pirms mājas spēļu sērijas. Biļešu pārdošanu uz pirmo mājas spēļu sēriju plānots uzsākt augusta beigās.

Pirmā mājas spēļu sērija:

08.09.2021. 19.30 DINAMO Rīga – TRAKTOR Čeļabinska;

12.09.2021. 17.00 DINAMO Rīga – LOKOMOTIV Jaroslavļa;

14.09.2021. 19.30 DINAMO Rīga – TORPEDO Ņižņijnovgoroda;

16.09.2021. 19.30 DINAMO Rīga – BARIS Nursultana.

Saistītās tēmas: Arēna Rīgabiļešu pārdošanadinamo rīga

youtube icon
Abonēt youtube