Solomākslinieks Sting (Gordons Metjū Tomass Samners) un bijušais grupas “The Police” dalībnieks ar savu jaunāko albumu “The Bridge” un koncertprogrammu “My Songs”, kura ar milzu panākumiem Amerikā un citviet Eiropā apceļoja pasauli līdz sākās globālā Covid-19 pandēmija, nākamā gada pavasarī 5.martā, pēc vienreiz jau atcelta koncerta, beidzot atgriezīsies Arēnā Rīga.

Koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Džo Samers (Joe Sumner), informē koncerta rīkotāji.

Biļetes tirdzniecībā būs nopērkamas no 12.novembra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā, savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, tās varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 10.novembra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Sting ar nepacietību gaidījis mirkli, kad būs iespēja atkal doties koncertturnejā un atgriežas ne tikai ar atzinīgi novērtēto koncertprogrammu “My Songs”, bet arī ar jaunu albumu “The Bridge”.

Globālās pandēmijas gadā ierakstījis savu piecpadsmito studijas albumu, kurš pēc mākslinieka vārdiem, palīdzējis saglabāt izturību šajā sarežģītajā laikā. Albums pie klausītājiem nonāks 19.novembrī un atklās pārdomas par personīgajiem zaudējumiem, nošķirtību, grūtībām, pastāvošo sociālo un politisko nemieru.

Savā solo karjeras laikā Sting ir saņēmis 17 “Grammy” balvas, divas “Brit” balvas, “Zelta Globusu” un “Emmy”, četras “Oskara” un vienu “TONY” nomināciju, “Billboard” žurnāla “Gadsimta balvu”, kā arī 2004.gadā “MusiCare” mākslinieks tika nominēts kā “Gada cilvēks”.

Pārdevis vairāk kā 100 miljonus albumu kopiju gan kā grupas “The Police” dalībnieks, gan kā solo mākslinieks. Sting ir piešķirts arī pagodinājums “BMI Pop Awards” par hitu “Every Breath You Take”, kas kļuva par “visvairāk izpildīto dziesmu” ar 15 miljoniem radio atskaņojumu no BMI kataloga, kurā kopumā ir vairāk nekā 14 miljoni mūzikas darbu. Pavisam nesen dziesma pievienota arī mūzikas atskaņošanas vietnē Spotify “Miljardu klubam”, kur tā ir atskaņota vairāk nekā 1 miljardu reižu.

Jaunums – “Droša biļete”, pasākuma rīkotājs SIA” BDG concerts” garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems divu nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas.

“Droša biļete” nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

Saistītās tēmas: Arēna RīgaGrammy" balvaStingThe Police

youtube icon
Abonēt youtube