Foto: Unplash.com

Šoziem Lietuvas Pakroja muižā atgriežas viens no spilgtākajiem pasākumiem Ziemeļeiropā – lielais laternu festivāls “Brīnumzemē”.

Šogad pasākums priecēs ar simtiem lielizmēra skulptūru: laternām, pārsteidzošiem gaismas un skaņas efektiem un svētku noskaņu. Festivāla starts tiks dots jau 27.novembrī un turpināsies līdz 16.janvārim.

Katru gadu pakāpeniski palielinās gaismas skulptūru festivāla apmērs, skulptūru skaits, gandrīz visas kompozīcijas ir veidotas tieši muižai, nekur citur pasaulē netiek izstādītas, ir speciāli pielāgotas muiža ainavai, pastāsta rīkotāji. Festivālam tika radīts arī audio ieraksts, kas kļūs par neatņemamu svētku laika sastāvdaļu arī ārpus festivāla.

Festivāls galveno iedvesmu joprojām smeļas no Luisa Kerola pasakas “Alise brīnumzemē” pasaules. Pēc Pakroja muižas Barona teiktā: “Tas neapšaubāmi būs spilgtākais pasākums, kurš aicinās maģiskā gaismas ceļojumā pa brīnumzemi ziemas tumšajā laikā, dos iedvesmu jaunam gadam un jauniem darbiem.”

Par svētku noskaņojumu pasākumā rūpēsies arī krāsaini tēli, Ziemassvētku tirdziņš, atrakciju parks un muižas dzīves ainas visai ģimenei.

Festivālā tiek gaidīti visi apmeklētāji ar negatīviem Covid-19 testiem, pret Covid-19 vakcinētie un Covid-19 izslimojušie. Kā zināms, vakcinētajiem Latvijas pilsoņiem, atgriežoties no Lietuvas nav jādodas pašizolācijā.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube