Šodien, 26.novembrī straumēšanas un lejupielādes platformās tiek publiskota producenta un izpildītāja Arstarulsmirus jaunā, pašironiskā dziesma “Man patīk”, kurā piedalās arī Gustavo.

“Dziesma “Man patīk” tika veidota ar rotaļīgu, pašironisku un simbolisku ievirzi, atspoguļojot dialogu, kas veidojas starp cilvēkiem ar atšķirīgām vērtību sistēmām un komunikācijas kultūrām,” pastāsta Arstarulsmirus.

Turpinot viņš saka: “Skaņdarbā aktualizēts jautājums par mūsdienu mediju telpas patēriņa tendencēm, kad blakām esoši cilvēki attopas dzīvojam ļoti savrupās informācijas telpās, kurās nereti valda radikāli atšķirīgi uzskati. Dziesmas stāsts ir par to, kā viņiem sokas ar kopīgas valdodas atrašanu. Bet no cita skatu punkta tas ir arī vēstījums par nepārtraukto iekšējo dialogu, kas risinās ikvienā no mums.”

“Jau ieraksta procesa sākumā ar kolēģiem smējāmies par to, ka šāds gājiens – pieaicināt dziesmā kā viesmākslinieku savu alter ego, varētu būt diezgan uzskatāma narcisma iezīme. Lai nu kā, ir prieks par to, ka radošais process, veidojot šo dziesmu visiem iesaistītajiem, bija ļoti jautrs un pacilājošs. Un man ir ārkārtīgi interesanti tas, cik viegli klausītājiem izdosies noteikt, kurās vietās dziesmā skan Arstarulsmirus un kur – Gustavo?” – smejoties piebilst dziesmas autors.

Dziesmas piedziedājumos tika iekļauts vokālās partijas fragments no 2010.gadā izdotās Gustavo kompozīcijas “Kur ir mana galodiņa”, kas kalpo kā zināma atsauce, jo tajā līdzīgi tika apspēlēts dažādo viedokļu un pieņēmumu temats.

“Simboliski ir arī tas, ka šī gada noslēgumā aprit tieši 10 gadi, kopš pēdējā skaņdarba, kas tika izdots Gustavo mūzikas projekta ietvaros. “Man patīk” ir pirmreizīga kompozīcija, kurā tika apvienoti Arstarulsmirus un Gustavo projektu muzikālās stilistikas un saturiskā vēstījuma virzieni,” pastāsta mūziķis.

Atgādinām, ka šogad Arstarulsmirus izdeva Vēlējuma dziesmu otro albumu “Pie zemes” un tā paildinājumu – minialbumu “pie zemes [m O n O hr O mi”. Šī gada rudenī tika izdoti vēl divi singli “Bagāts” un “Kodols”, kas līdztekus albumiem ir atrodami visās mūzikas straumēšanas platformās.

Lasiet arī: Tā diena ir klāt – Arstarulsmirus izdod jaunu albumu

Pašreiz Arstarulsmirus jau ir uzsācis darbu pie nākamgad plānotā trešā Vēlējuma dziesmu albuma. Jaunrades sākums tika apvienots ar pūļa finansējuma kampaņu, kura noslēgsies jau decembra vidū. Tajā autors aicina klausītājus iesaistīties projekta jaunrades procesā, atbalstot to materiāli, lai veicinātu nākamā studijas albuma savlaicīgu ierakstu. Kampaņa tiek realizēta platformā projektubanka.lv, kur ir pieejama sīkāka informācija par projektu.

“Katrs saņemtais ieguldījums mums ir ļoti nozīmīgs, jo tas būs spilgts un uzskatāms apliecinājums tam, ka šī projekta mūzika un dzeja palīdz cilvēkiem viņu ikdienas procesos.” – uzsver Arstarulsmirus.

youtube icon
Abonēt youtube