Ekrānšāviņš

Arvien vairāk daiļā dzimuma pārstāves visā pasaulē iestājas par sieviešu tiesībām un vienlīdzību, taču aktrise un TV šovu vadītāja Jana Duļevska uzskata, ka šī kustība ir daudz par skaļu. “Man ir savi uzskati, ar kuriem es nevienam neuzbāžos. Nevienu negribu mācīt dzīvot un negribu, lai kāds to māca man,” skaidro Duļevska.

TV personība pati sevi sauc par pašpuiku, taču neskatoties uz to, viņai ļoti patīk būt sievišķīgai. “Man ļoti patīk būt sievišķīgai sievietei, man patīk, ka vīrietis rūpējas par sievieti un viņu apčubina,” SuperHits Youtube šovā “Manas dzīves SuperHits” atzīst Duļevska.

Aktrise ir pārliecināta, ka mūsdienu feministu kustība ir pārāk skaļa: “Es negribu līdzināties vīrietim un uzņemties tik daudz atbildības kā viņi.”

Sievietēm paģērētā loma liek Duļevskai uzņemties par daudz

Duļevska norāda, ka mūsdienās sievietes loma sabiedrībā ir mainījusies un pienākumu loks ir paplašinājies. Mūsdienās no daiļā dzimuma tiek prasīts ne vien parūpēties par ģimenes labklājību un saimniecību, bet arī pelnīt iztiku, izglītoties un veidot karjeru, kas iepriekš tika uzticēts vīriešiem. Tā rezultātā sievietes bieži vien uz saviem pleciem uzņemas pārāk daudz, neapzināti demonstrējot, ka visu spēj paveikt pašas un vīriešiem viņas dzīvē nav vietas, pauž TV personība.

Duļevska atzīst, ka sava rakstura dēļ nereti uzņemas vairāk nekā spēj panest. “Citreiz man sanāk neapdomīgi ar pilnu jaudu doties uz priekšu. Šādos gadījumos gribu pati sev papliķēt pa vaigiem un atgādināt, ka ir jādzīvo mierīgāk, jo esmu taču sieviete,” viņa atklāj.

Bērnībā bijusi pašpuika, bet sievišķību trenē televīzijā

Duļevska atzīst, ka bērnībā bijusi pašpuika un ne reizi vien, neapdomīgi ar draugiem rāpjoties pāri žogam, saplēsusi bikses. Arī šobrīd viņa priekšroku dod sportiskajam stilam, taču aizvien vairāk ikdienā cenšas attīstīt savu sievišķīgo pusi. “Ne vienmēr esmu ārkārtīgi sievišķīga. Es tomēr esmu sportiskais tips, ko var pateikt arī pēc mana ikdienas apģērba, tāpēc cenšos sievišķību trenēt – uzkrāsoju lūpas un ieveidoju matus,” skaidro aktrise.

Lasiet arī: Rīta kafija sarunājas | Laura Valuta: Sievietei vispirms sevi ir jāciena

Vislabāk savu sievišķīgo pusi Duļevskai izdodas attīstīt TV kameru priekšā: “Televīzijā, filmējot raidījumus, man patīk būt sievišķīgai, un tas man palīdz trenēt manu sievišķo pusi.”

youtube icon
Abonēt youtube