Foto iegūts no Facebook

Kā zināms, aizvadītajā vakarā Saeimas deputāts Aldis Gobzems pie Prezidenta pils rīkoja protesta pasākumu, lai arī Rīgas dome to neļāva. Kopumā bija pulējušies ap tūkstotis cilvēkiem.

Jāteic, ka pēdējā laika notikumi ir visai skaļi. Brīdī, kad visai Latvijai būtu jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības, lai uzveiktu vīrusu un ātrāk atgrieztos pie “normālas” dzīves, Saeimas deputāts Aldis Gobzems izdomāja ālēties un izrādīties, “uzkurinot” tautu.

Protesta laikā bija gan savstarpēja fiziska izrēķināšanās, gan kāds bija atnācis “paballēties”, kāpjot uz mašīnu jumtiem un griežoties karstās dejās. Jāpiemin, ka pasākuma laikā viens no kārtības uzraudzīšanā iesaistītajiem likumsargiem guva ievainojumus. Taču kopumā protesta pasākums aizritējis mierīgi.

Jau iepriekš Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks minēja, ka policija ir gatava jebkādam pasākuma scenārijam.

Lasiet arī: Policija par “Rododendra akciju” ir gatava jebkādam notikumu attīstības scenārijam

Kopumā vakar, 13.decembrī, Valsts un pašvaldības policija konstatēja virkni dažādu pārkāpumu, par kuriem 16 personas tika aizturētas un nogādātas iecirknī procesuālo darbību veikšanai.

Līdz šim brīdim par nesankcionētās pulcēšanās laikā fiksētajiem pārkāpumiem sākti 10 administratīvā pārkāpuma procesi un četri kriminālprocesi.

Valsts policija uzsver, ka tiks vērtēta organizatoru un iesaistīto personu atbildība.

Lasiet  arī: Papildināts. Gobzemu aiztur trīs reizes vienā dienā

Saistītās tēmas: “Rododendra akciju”Aldis Gobzems

youtube icon
Abonēt youtube