Foto: Nils Vilnis

Grupa ”Astro’n’out” nākusi klajā ar divām ziņām –  prezentēta jauna dziesma “Manifestē” un izziņots līdz šim lielākais koncerts, kas notiks “Arēnā Rīga”  3.novembrī.

Jaunākais singls “Manifistē” ir pirmā dziesma, ko grupa prezentē no ”Astro’n’out” septītā studijas albuma, kas gaidāms iznākam rudenī.

Grupa, kas savā pastāvēšanas vēsturē piedzīvojusi daudz krāšņu koncertmirkļu, šogad sper nākamo soli, aicinot savus klausītājus satikties kopīgā neaizmirstamā notikumā “Arēnā Rīga”. Šis koncerts būs ne tikai līdz šim lielākais ”Astro’n’out” solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku, informē grupa.

“Šis ir interesants izaicinājums mums kā grupai, jo  vēlamies spēt pulcināt vienkopus līdz šim lielāko mūsu klausītāju skaitu, bet reizē vēlamies arī saglabāt intimitāti, kas ieskanas jaunajā albumā. Mēs ejam uz to, ka visi būsim izdejojušies trakāk, bet reizē satikušies uz sarunu par būtisko – par ilgām, zaudējumiem, cerībām, godīgiem jautājumiem sev. Satikties pa īstam ar visām emocijām no A līdz Z, bet pāri visam tomēr svinot dzīvi un iespēju atkal būt kopā mūzikā, kuru mīlam!” stāsta “Astro’n’out” līdere un soliste Māra Upmane-Holšteine.

“Astro’n’out” ir latviešu popgrupa, kas dibināta 2003.gadā Rīgā. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu “Daļa Rīgas”. ”Astro’n’out” ir radījuši daudzus radio hitus: “Gravitātei nē”, “Tici sev”, “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka”, “Haosā”, “Lidmašīnas režīmā” un daudzus citus. Grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas).

Lasiet arī: FOTO & VIDEO | Rīgas zoodārza roņu ģimenē piedzimis mazulis

2020.gadā grupas sestais studijas albums “Multivitamīnu multipaka” ieguva “Zelta Mikrofonu” kā labākais 2019.gada Latvijas popmūzikas albums. Savukārt 2021.gadā kopā ar grupu “Sudden Lights” radītais skaņdarbs “Haosā” saņēma zelta mikrofonu kategorijā “Gada radio hits”.

Saistītās tēmas: Arēna RīgaAstro'n'outManifistē

youtube icon
Abonēt youtube