Karīna Gleitnere. Foto izgūts no Instagram @karinagleitnere

Populārā rakstniece Karīna Račko, kura ir autore tādiem romāniem kā “Ekstāze”, “Netīrā” un “Sasietā”, sociālajos tīklos un savā mājaslapā nomainījusi uzvārdu – tagad viņa ir Karīna Gleitnere.

Uzvārds nomainīts gan vietnēs “Facebook”, “Youtube” un “Instagram”, gan mājaslapas nosaukumā – uz karinagleitnere.com.

“Es neesmu tā, kas biju, un vairs nebūšu tā, kas esmu šobrīd, tiklīdz mirklis būs pagājis. Mainība, attīstība, izaugsme – tas ir dzīves skaistākais ceļojums!” jaunākajā ierakstā vietnē “Instagram” teic rakstniece.

Savukārt sociālajā tīklā “Facebook” rakstnieces profilā, sadaļā “Par sevi” nu ir rakstīts: “Dr. Karīna Gleitnere ir populārākā Latvijas jaunā rakstniece, romānu tirāža ~ 70 000 eksemplāru.”

“Tas ir mans vecvecāku uzvārds, kurā ļoti izjūtu savas lībiešu saknes un dzimtas spēku,” žurnālam “Kas Jauns” atklāj raktniece, norādot, ka šis uzvārds rotās arī nākamo grāmatu vākus un Karīnas Račko vairs nebūs. Vaicāta, kāpēc neatjaunoja savu pirmslaulību uzvārdu, rakstniece žurnālam teic: “Pirms tam biju Kopmane, bet tas ir mana tēva uzvārds, un, tā kā viņa nekad nav bijis manā dzīvē, to atpakaļ nevēlējos.”

Tāpat rakstniece pārcēlusies no Rīgas uz Ventspili, kur strādā par zobārsti un par ko sociālajos tīklos raksta: “Darbs mazpilsētā bija solis nezināmajā. Kā jau ar šādiem soļiem mēdz izrādīties – tas bija vislabākais lēmums. Man ir brīnišķīga, mierīga darba vide, patīkams kolektīvs un lieliski pacienti. Pateicīga!”

Lasiet arī:  «Jūtos mīlēta un pasargāta» – Kombuļu Inesei jaunas attiecības

Kā zināms, zobārste un erotisko romānu autore pērn šķīrusies no sava vīra Kristapa Račko un pavisam drīz izveidojusi jaunas attiecības.

Saistītās tēmas: EkstāzeKarīna GleitnereKarīna RačkoNetīrāSasietā

youtube icon
Abonēt youtube