Magone Liedeskalns. Foto izgūts no Instagram @magone.burka

“Esmu augusi krievu režīma laikmetā, vēl tajos laikos, kad mēs ģērbāmies formas kleitiņās, bija priekšauti, bija nozīmītes, un es neteikšu, ka bija slikti. Kaut kas, protams, bija nepareizi, bet labāk, kā tagad, noteikti,” vietnē “Instagram” norāda dzejniece, šovu zvaigzne Magone Liedeskalns. Šādu komentāru viņa sniegusi pēc tam, kad sekotāji viņai pārmetuši iesaistīšanos tīkla kompānijas “NL International biznesā, kas saistīts ar Krieviju.

“Ziņa tiem, kas sacepušies par manu iesaistīšanos NL biznesā, jo, redziet, es atbalstot krievus – propogandiste un vēl nezin kāda! Mīļie cilvēki, vēlētos jums pastāstīt, ka NL īpašnieks sen jau dzīvo Dubaijā un nekādas saistības ar Krieviju. Tā ka no krieviem nekādas preces ievest mēs pat gribēdami nevaram līdz ar kara iesākšanos. Kaut vai es gribētu kaut ko no turienes nopirkt, kas ir labas kvalitātes ražojumi, bet tas nav iespējams. Tā kā, ja nezinam, necepsimies lieki, kur tas nav vajadzīgs. Labāk uzziniet informāciju un tad var nosodīt kādu. Te es arī gribētu atzīmēt, kādā veidā Dmitrijs [NL īpašnieks Dmitrijs Hohlovs] ir vainīgs pie tā, ka viņš ir piedzimis kā krievu nacionalitātes bērns? Kāpēc jūs diskriminējat cilvēku, jaunu parastu puisi no normālas ģimenes, kas nav saistīts nekādā gadījumā ar karadarbību vai politisko situāciju, kāda tā šobrīd ir? Ar kādām tiesībām mēs drīkstam diskriminēt otru cilvēku pēc viņa nacionalitātes? Ja tas Dmitrijs būtu ukrainis, tad mēs visi pirktu milljoniem šo preču un skrietu viņam pakaļ, bet ja viņš ir dzimis kā krievu tautības cilvēks, tātad mēs viņu izslēdzam, neieredzam un pārmetam kažokus? Diez vai, mīļie, tas būs pareizi, šāda rīcība diez vai ir atbalstāma no jūsu puses. Es nekādā gadījumā nepiekritīšu. Esmu augusi krievu režīma laikmetā, vēl tajos laikos, kad mēs ģērbāmies formas kleitiņās, bija priekšauti, bija nozīmītes, un es neteikšu, ka bija slikti. Kaut kas, protams, bija nepareizi, bet labāk, kā tagad, noteikti,” šādu komentāru paudusi Magone, atbildot uz viņai veltītajiem pārmetumiem, ka ar iesaistīšanos NL biznesā viņa atbalstot Krieviju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magone Liedeskalna (@magone.burka)

Pārmetumi Magones virzienā sāka birt pēc tam, kad viņa vietnē “Instagram” publiskojusi video ar šādu tekstu: “Sveika mana mīļā sekotāja, fane, līdzjutēja un atbalstītāja! Ziņa tieši tev! Ja tu vasarā vēlies tikt pie kādas liekas štukas, sazinies, izstāstīšu, kā! Bet pačukstēšu, ka tas ir saistīts ar NL biznesiņu. Un tiešām, tur ripo, tur kaut kas arī ieripo, tur nav tā, ka iztērēsies, neko nedabūsi, tur saņemsi gan skaistumu, gan skanošo, burzošo savā maciņā. Sazinies, raksti un tad piereģistrēsimies un sāksim pelnīt!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magone Liedeskalna (@magone.burka)

Sekotāji pie šī ieraksta komentējuši: “NL??? Nopietni?? Krieviju atbalstīsim???”, “Un kas ir šīs preces ražotājs un galvenais biznesa turētējs? Vai tad tā nav Krievija?” un ka tā ir “piramīdas shēma, patiesā labuma guvēji ir no Krievijas.. Nav jau nozīmes, ka ražo Eiropā utt. Pamats taču citur. Preces jau normālas – ir kādreiz mēģināts, bet tā piramīdu shēma nepatīk tomēr.” “Tad no šiem līdzekļiem tiks pirktas lodes, ar kurām nogalina ukraiņu bērnus, sievietes un vīriešus. Tiešām mums viss balstās uz naudu. Zinu daudzus uzņēmējus, kuri vai nu pirka, vai eksportēja uz Krieviju, bet pēc kara sākuma, tas tika pārtraukts un tie ir miljoniem zaudējumi,” komentējusi “Instagram” lietotāja fraktniecegunita.

Uz komentāriem noreaģējusi arī Katrīne Sauliete, kura arī darbojas šajā biznesā: “Mīlīgs prieks, ka esi pievienojusies mūsu komandai, kopā mēs varam daudz. Un ļoti ceru, ka Tavas dāmas ātri sapratīs, ka te ir riktīgi labs bizness un pievienosies Tavā komandā. Lai veicas.”

“Nopietni? Vēl eksistē šitie čigānu tirgoņ? Viss, ko tirgo ārpus veikaliem un oficiālām interneta mājaslapām, kaut kur pa kaktiem, mēğinot iesmērēt sū… par lielu naudu, ir “Herbalaif” variants, es domāju, ka 90tie gadi ar tām “piramīdām” ir kaut ko cilvēkiem iemācījuši, bet nē, tādas kā Magone skatās uz piramīdas virsotni un domā:”Es arī tā gribu dzīvot…”, un kā hipnotizēta bāžas visiem virsū ar saviem krēmiem un ko tik tur nē, bet viņas paziņu lokā nav tik “biezas” dāmas. Un tad , kad puse virtuves būs piekrāmēta ar tūbiņām, kuras nebūs kur grūst, sapratīs,ka atkal ir piečakarēta,” domā “Instagram” lietotāja luseneil.

Lasiet arī: Rinkēvičs: Nav man partnera!

Tīkla kompānija NL International, kas izplata uztura bagātinātājus un kosmētiku,  dibināta šī gadsimta sākumā Krievijas pilsētā Novosibirskā,

Saistītās tēmas: Magone LiedeskalnsNLnl BIZNESSNL International

youtube icon
Abonēt youtube