Foto: Ilmārs Znotiņš, VPK/Flickr

Tuvojoties Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras noslēgumam, Ukrainas prezidenta dzīvesbiedre Olena Zelenska nosūtījusi Andrai Levitei pateicības vēstuli, uzsverot labo sadarbību un īpaši ciešo draudzību, kas starp abām prezidentu dzīvesbiedrēm ir izveidojusies.

“Esmu ārkārtīgi pateicīga Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam un Andrai Levitei par pastāvīgo atbalstu un palīdzību Ukrainai, solidaritāti ar ukraiņu tautu šajā nežēlīgajā karā, ko Krievija izvērš pret mūsu valsti,” raksta Zelenska.

Ukrainas prezidenta kundze pauž dziļu pateicību par Levites nozīmīgo devumu pirmajā un otrajā dzīvesbiedru samitā, kas 2021. un 2022. gadā notika Kijivā. “Man bija ārkārtīgi svarīgs jūsu atbalsts un aktīvā līdzdalība šajā iniciatīvā,” pauž Zelenska.

Viņa  augstu novērtē Latvijas Valsts prezidenta un Andras Levites vairākkārtējo došanos uz Ukrainu kara laikā.

Vēstulē Ukrainas prezidenta kundze pateicas  Levitei par aktīvo līdzdalību vairāku projektu īstenošanā, kas saistīti ar Ukrainas bērnu garīgo un psiholoģisko rehabilitāciju, kā arī par Levites ieguldījumu garīgās veselības programmas īstenošanā, lai atbalstītu Ukrainas bērnus un sievietes, kuras visvairāk cietušas karā.

Zelenska arī pateicas Levitei par vairākkārtēju viesošanos pie ukraiņu karavīriem, kuri ārstējas medicīnas iestādēs Latvijā.

Lasiet arī: Rinkēvičs uz inaugurācijas balli dosies veikalā pirktā uzvalkā

Ukrainas prezidenta kundze uzsver, ka priecāsies turpināt draudzību, un vēl Levitu pārim veiksmi turpmākajā darbībā, mieru un labklājību, informē Valsts prezidenta kanceleja.

youtube icon
Abonēt youtube