Olga Skabejeva. Foto: Ekrānšāviņš/Youtube @Любовь и боль Ольги Скабеевой и Евгения Попова!

Līdz ar Ukrainas notikumiem mēs esam teju aizmirsuši par to, ka tieši Krievijai kaimiņos, izjūkot Padomju Savienībai, Baltijas purvos veidojas sava, ne mazāk bīstama, nacisma ligzda, tā Krievijas televīzijas skatītājiem stāsta viena no vadošajām šīs valsts propogandistēm Olga Skabejeva.

Pēc viņas stāstītā, latvieši zem apvienotās Eiropas un NATO karogiem atzinušii krievus par nepilnvērtīgiem nepilsoņiem. Latviešu nacisti plānojot deportēt 6 000 krievu, jo viņi nezina valodu. Krievijas pilsoņi, kuri nebūs nokārtojuši valsts valodas eksāmenu, septembrī saņems vēstules, kurās būs norādīts, ka viņiem ir nekavējoties jāpamet valsts.

Sižetā tiek pieminēta arī Igaunija. “Igaunijā atklāta jauna ekspozīcija Kara muzejā, kur starp eksponātiem ir šausmīgi manekeni formās un ķiverēs, kas novilktas nogalinātajiem krievu karavīriem. Ekspozīcijas direktors tiešā tekstā saka, ka Krievija ir galvenais Baltijas ienaidnieks. Eksursijās šurp ved skolēnus un studentus, iestāsta viņiem domu, ka krievs ir ienaidnieks,” teic Skabejeva.

Iepriekš Olga Skabejeva nākusi klajā ar citu absurdu paziņojumu –  par iedomātu badu Apvienotajā Karalistē. Pēc viņas apgalvotā, briti gatavi restorānos pasniegt vāveres pārtikas trūkuma dēļ, taču no palīdzības Ukrainai neatteiksies.

“Šodien kļuva zināms, ka daži restorāni pasniegs vāveres. Tā kā parkos šo dzīvnieku ir daudz, kāpēc gan tos neēst, ņemot vērā pārtikas trūkumu. Taču viņi neatsakās no lēmuma palīdzēt [Ukrainas prezidentam Volodimiram] Zelenskim piegādāt ieročus. Ēdīs vāveres, bet piegādās haubices!” Krievijas televīzijā sacīja propagandiste.

Skabejeva piebilda, ka “cerēt uz protestiem” nav  vērts, ar to domājot britu mītiņus izdomāta bada fonā, kas saistīti ar ieroču piegādi, lai aizsargātu Ukrainu no Krievijas agresijas.

Kā zināms, krievu propagandisti regulāri nāk klajā ar dažādiem amizantiem un absurdiem paziņojumiem saistībā ar notiekošo Rietumeiropā un karu Ukrainā.

Tā, piemēram, krievu psihologs Pāvels Rakovs mudinājis Krievijas sievietes dzīt vīriešus karā: “Nekad nepiedodiet viņiem šo nodevību. Visi uz  iesaukšanas punktu, skaidrs? Ja viņš nevēlas doties, ejiet pati un sakiet: “Es zinu, kur vīrietis dzīvo!””

Martā Kremļa propagandisti laiduši klajā jaunu viltus ziņu par “Donbasa sprādzieniem” – tika apgalvots, ka video ierakstā redzams Ukrainas raķetes fragments, kas izrādījās auto rezerves daļa.

Lasiet arī: Astroloģiskā prognoze augustam: Gaidāms dramatisma pilns laiks attiecībās 

Tikmēr Krievijas pareizticīgā baznīca paudusi, ka izvarotājs var nokļūt debesīs, ja nožēlo grēkus, bet upurim ir jāpiedod savam pāridarītājam, pretējā gadījumā viņš nonāks ellē.

Saistītās tēmas: BaltijaIgaunijakrievu propagandaLatvijanacismsOlga Skabejeva

youtube icon
Abonēt youtube