Vladimirs Putins. Foto: Instagram @russian_kremlin

Kamēr mediji un cilvēki viens otram apliecina, ka nelaiķis Krievijas prezidents Vladimirs Putins tiks nominēts vēl vienam prezidentūras termiņam, Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs un valsts vadītāja agrākā svīta nobažījušies par prezidenta mirstīgo atlieku drošību, kas joprojām atrodas saldētavā rezidencē Valdajā, vēsta “Telegram” kanāls “Generall SVR”.

“Generall SVR” ir viens no noslēpumainākajiem “Telegram” kanāliem Krievijā, kas regulāri publicē informāciju par Putinu un viņam tuvāko cilvēku loku. Minētais kanāls arī izplatījis informāciju par Putina nedziedināmajām slimībām. Tiek uzskatīts, ka tas pieder bijušajam Ārējās izlūkošanas dienesta ģenerālim.

“Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs informēts, ka Putina līķis šobrīd tiek glabāts nepareizi un mirušā pareizai, ilgstošai glabāšanai nepieciešami citi apstākļi. Tuvākajās dienās uz prezidenta rezidenci Valdajā tiks nogādāts īpašs aprīkojums, kurā, pēc ekspertu domām, Putina līķi var glabāt ilgu laiku. Tam jau ir atvēlēta atsevišķa telpa, kas iepriekš tika izmantota saimnieciskām vajadzībām. Putins būs ne tikai jāpārvieto no vienas saldētavas uz otru, bet tā būs sarežģīta procedūra, kurā, izmantojot speciālu aprīkojumu, mirušā ķermenis tiks atkausēts, veiktas nepieciešamās manipulācijas un pēc tam pārvietots uz speciālu kameru, kur līķis tiks glabāts līdz turpmākam paziņojumam,” raksta minētais “Telegram” kanāls.

“Neskatoties uz panākto vienošanās ar prezidenta dubultnieku, ka viņš sanāksmēs un pasākumos uzvedīsies tikai kuratoru noteiktos ietvaros un brīvi runās tikai par iepriekš saskaņotām tēmām, neviens nesteidzas piesātināt informatīvo telpu ar “prezidentu” . Nikolajs Patruševs uzskata, ka riski ir diezgan lieli. Tagad Nikolajs Platonovičs cenšas pārliecināt eliti, kas ir pulcējusies ap viņu, ka ir nepieciešams pēctecis un pēc iespējas ātrāk. Pagaidām ne visi piekrīt Patruševa pesimismam attiecībā uz dubultnieka izmantošanas izredzēm,” ziņo “Generall SVR”.

Kā tiek vēstīts, pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina nāves “prezidenta” programma ar dubultnieka piedalīšanos tiks nopietni samazināta. “Putinam” daudzi pasākumi, kas bija plānoti līdz gada beigām, tiek atcelti.

Pašreizējā Krievijas vadība, kuru pārstāv Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs un viņa svīta, uzskata, ka bieža dubultnieka izmantošana rada papildu atmaskošanas riskus. Patruševs aktīvi piedāvā elitei, kas viņam pievienojusies, pēcteci – savu dēlu Dmitriju. Šī pārliecināšana nes zināmus rezultātus, taču lēmums vēl nav pieņemts.

Jau vēstīts, ka oktobra nogalē paklīdušas anonīmu “Telegram” kanālu izplatītas baumas, ka Putins ir miris un viņa vietā visus prezidenta pienākumus veic dubultnieks.

Lasiet ari: Kaislības virmos! Mīlestības horoskops 2024. gadam

“Trešdienas, 26. oktobra pēcpusdienā Krievijas prezidenta Vladimira Putina veselības stāvoklis sāka strauji pasliktināties. Ap pulksten 20.00 pēc Maskavas laika dežūrārsti izsauca papildu ārstu brigādi, kas pēc ierašanās piecpadsmit minūšu laikā sāka prezidenta reanimāciju, līdz tam laikam Putina stāvoklis bija kļuvis kritisks. Plkst. 20.42 pēc Maskavas laika ārsti pārtrauca reanimāciju un konstatēja prezidenta nāvi,” iepriekš vēstīja “Telegram” kanāls “Generall SVR”.

“Sarunas par proputiniskās elites pārstāvju koalīcijas izveidi Nikolaja Patruševa vadībā ir gandrīz pabeigtas, lai saglabātu pašreizējo režīmu un izmantotu Putina dubultnieku prezidenta tēlā. Bet!!! Ja Putinam dzīvam esot, bez problēmām varēja izmantot dubultnieku, ārkārtējos gadījumos uzrādot īsto Putinu, tad pēc viņa (Putina) nāves jebkurš mēģinājums nodēvēt dubultnieku par prezidentu ir uzskatāms par valsts apvērsumu!” ziņoja “Generall SVR”.

Īsi pirms prezidenta nāves, kad jau bija skaidrs, ka viņš mirst, tika apsvērts variants Putinu ievietot medicīniski izraisītā komā, tādējādi saglabājot “svaigu līķi”, lai pēc tam, kad ir skaidri noteikts pēctecis un pārņemta vara, varētu sabiedrībai prezentēt “svaigi mirušo” Putinu, taču šis variants iestājušās nāves dēļ atkrīt, un šobrīd tiek lemts, kā rīkoties tālāk, vēstīja “Generall SVR”.

Iepriekš klīdušas baumas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins reanimēts pēc tam, kad viņam svētdienas, 22. oktobra, vakarā apstājusies sirds. “Svētdien, 22. oktobrī, ap pulksten 21:05 pēc Maskavas laika rezidencē dežurējušie Krievijas prezidenta Vladimira Putina apsardzes darbinieki izdzirdēja troksni un skaņas, it kā kaut kas kristu, kas nāca no prezidenta guļamistabas. Divi drošības darbinieki nekavējoties iesteidzās prezidenta guļamistabā un ieraudzīja Putinu guļam uz grīdas blakus gultai un apgāztam galdiņam ar ēdienu un dzērienu. Iespējams, prezidents krītot atsitās pret galdu un traukiem, tos apgāžot, kas arī izraisīja minēto troksni. Putinu mocīja konvulsijas. Nekavējoties tika izsaukti mediķi, kuri dežurēja prezidenta dzīvesvietā un atradās vienā no blakus telpām. Ārsti veica reanimāciju, iepriekš konstatējot, ka prezidentam ir apstājusies sirds. Palīdzība sniegta laikus un Putins atguvis samaņu. Prezidents tika pārcelts uz īpaši aprīkotu istabiņu savā rezidencē, kur jau bija uzstādīta reanimācijai nepieciešamā medicīniskā iekārta, un ko var uzskatīt par reanimācijas nodaļu, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Prezidenta stāvoklis ir stabilizējies un viņš atrodas pastāvīgā mediķu uzraudzībā,” iepriekš rakstīja minētais “Telegram” kanāls.

Lasiet arī: Dziedātājs Rutulis atsakās pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti

Šis “Telegram” kanāls jau iepriekš vēstījis, ka pēdējā laikā Putins reti kad personīgi piedalās oficiālos pasākumos, turklāt prezidenta sagatavošana tiem – mazgāšana, ķemmēšana, grimēšana, ģērbšanās un apavu uzvilkšana – sāk aizņemt arvien vairāk laika. Vienam no pēdējiem pasākumiem prezidents tika gatavots vairāk nekā trīs stundas. Prezidents jūtas slikti, zāles palīdz tikai nedaudz un visu sagatavošanās procedūru laikā viņam nepieciešams ik pa laikam atpūsties. Vairāk nekā trīs stundu pūliņu rezultātā “gurķītis” (kā apkalpotājs nesen ņirgājoties nosauca valsts vadītāju) ir vairāk vai mazāk gatavs sapulcei, ziņojis kanāls.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube