Samanta Tīna. Foto: Instagram @samantatina

Dziedātāja Samanta Tīna atzinusies, ka viņai pēc kāzām ar mīļoto vīrieti Artūru, kas 29. decembrī nosvinētas Kuldīgas Svētās Annas evanģēliski luteriskajā baznīcā, ir jauns uzvārds.

Samanta Tīna pagājušajā nedēļā tikusi pie pases ar savu jauno uzvārdu, kuru pieņēmusi pēc kāzām. Kāds tas ir, to dziedātāja pagaidām neatklāj, norādot vien to, ka būšot grūti pie tā pierast, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Varot pat gadīties, ka, gaidot rindā pie ārsta, sākumā nemaz neattaps, ka kabinetā aicina tieši viņu, atzinusies dziedātāja.

Dziedātājas uzvārds līdz šim bija Poļakova.

Tāpat kļuvis zināms, ka pāris nosvinējis atkāzas, viesu namiņā Cēsu pusē baudot romantisku divvientulību. Namiņā galds jaunlaulātajiem bija saposts ļoti romantiski, īpaši pie sirds Samantai gāja āra džakuzī, kas spilgti kontrastēja ar sniegu visapkārt.

Jau vēstīts, ka Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā 29. decembrī salaulājusies pašmāju dziedātāja Samanta Tīna, par kuras kāzām zināja vien paši tuvākie.

Tīna, kura bija tērpusies garā sniegbaltā kāzu kleitā un plīvurā, uz baznīcu devusies ar baltu elektroauto “Tesla”, kuru stūrēja Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filozofs Uģis Kuģis. Savulaik dziedātāja ar viņu iepazinās TV šovā “Četri uz koferiem”, un kopš tā laika viņus vieno cieša draudzība, vēsta “Privātā Dzīve”.

Tieši viņš dziedātāju iedvesmojis doties vēdiskā ceļojumā uz Indiju, kas kardināli mainīja dziedātājas uzskatus par dzīvi un pasaules redzējumu. Tagad Samanta ir bieža viešņa vēdiskās kultūras centrā “Bhakti”, un arī viņas kāzu tērpā bija redzami vēdiskās kultūras elementi – zaļas krāsas sari auduma gabals, ar ko bija rotājies arī Samantas topošais vīrs Artūrs, ar kuru dziedātāja iepazinusies internetā pirms došanās ceļojumā uz Indiju.

Abus laulāja mācītājs Mārtņš Burke-Burkevics.

Pēc svinīgās kāzu ceremonijas abus pie baznīcas gaidīja grezna kariete, ar ko viņi, slējoties no lietus zem baltiem lietussargiem, vizinājās pa Kuldīgas ielām.

Svinības turpinājās koncertzālē “Klavins Piano”, kur Samanta gada izskaņā atklāja savu akustisko koncertturneju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Iepriekš Samanta Tīna saviem sekotājiem un faniem atklājusi, ka 30. augustā ir saderinājusies.

Dziedātāja vietnē “Instagram” publicējusi bildi, kurā redzama apskāvusies ar vīrieti un viņai pirkstā ir gredzens. Bildei dziedātāja pievienojusi parakstu: “Jā! 30.08. 2023”.

Dziedātājas sekotāji steiguši viņu apsveikt ar priecīgo notikumu, kā arī pauduši viedokli, ka Samantas Tīnas mīļotajam vīrietim ir ļoti paveicies. Tāpat fani gaidīs skaistas kāzu bildes.

“Stiprām, jaudīgām sievietēm ir grūti atrast līdzvērtīgu partneri.. Esmu tik priecīga par Tevi, ka esi atradusi savējo un viņš Tevi! Daudz laimes un stipru mīlestību jums!!!” dziedātājas ierakstu komentējusi vietnes lietotāja anitaintaite.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Lasiet arī: Kļuvis zināms, kurš ieņēmis Mārča Judža vietu grupā Dzelzs vilks

Lasiet arī: Traģēdija Jūrmalā: Draudi izteikti gan aprūpes iestādei, gan vienaudzi nodūrušā pusaudža ģimenei

Lasiet arī: Neparasts skats: Jūra posmā no Dzintariem līdz Jaundubultiem iekrāsojusies sarkana

Lasiet arī; «Lai mūsu attiecībās vienmēr būtu pavasaris» – ko kāzās Leldei solīja Aivis Ceriņš

Lasiet arī: Krāpšana un citi iemesli, lai šķirtos  – kāpēc pamet katru no zodiaka zīmēm

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Kāzassamanta tīnaUzvārdsvīrs

youtube icon
Abonēt youtube