Foto: Pixabay

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 9. līdz 15. februārim sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Seno ietērpjot jaunā kvalitātē, efektīvāk spēsi pierādīt sevi profesionālajā jomā. Darba meklētājiem tas nokritīs gluži kā no zila gaisa un tas būs patīkams pārsteigums. Tiks atgūts tas, kas tika kādam reiz aizdots. Lielāki tēriņi var rasties kāda neplānota brauciena dēļ.

Vērsis

Aktīvāk demonstrējot un arī prezentējot savas nesen iegūtās zināšanas un prasmes, gūsi vērā ņemamus panākumus profesionālajā darbībā. Uzkrājuma ieguldījums tālākā, saulainākā un eksotiskākā atpūtas braucienā būs tavas krātās naudas vērts.  Svini dzīvi un piedzīvo brīdi!

Dvīņi

Nedaudz vairāk aktivitāšu, braucienu un kopā sanākšanas ar kolēģiem ļaus atrisināt samilzušo situāciju pavisam viegli, bez domstarpībām. Liec lietā savus diplomus, tie šonedēļ noderēs kā statusa apliecinājums. Tiem, kuri ir attiecību meklējumos, jāpievērš uzmanība tam, kā attiecies pret otru.

Vēzis

Prezentēsi savus jaunākos veikumus plašākai publikai. Tas tev veiksmīgi izdosies. Būsi drosmīgs daudz aktīvāk iesaistīties savas profesionālās darbības veicināšanā arī sociālajos tīklos. Ieteicams izvairīties no lielākiem tēriņiem, kas saistīti ar mājokli un nekustamo īpašumu kopumā.

Lauva

Labsajūta par paveikto būs daudz nozīmīgāka nekā ieguvums materiālā veidā. Tiks realizēta kāda sen lolota un auklēta ideja, kas ļaus tev būt vel vairāk pamanītākam meistaram savā jomā. Labas peļņas laiks šobrīd ļaus vairot arī savu uzkrājumu bāzi, lai jau pavisam drīz piepildītu sapni.

Jaunava

Veiksmīgs darba komandējums vai izdevies darījums ārzemēs var radīt iespējas tam, lai tava profesionālā darbība izvērstos plašākā mērogā un ārpus valsts robežām. Tavas analītiskās prāta spējas tev palīdzēs. Priecēs tas, ka ienākumi tiks gūti no kādiem iepriekš ieguldītiem resursiem.

Svari

Tiks piedāvātas darba iespējas, kas tiešā veidā ir saistītas ar tavu pamatprofesiju. Atzinība un novērtējums no priekšniecības puses motivēs tiekties uz vēl augstākām virsotnēm. Būsi uzmanīgs attiecībā uz pirkumiem un centīsies neuzķerties uz vilinošām atlaidēm. Atceries, ka skopais maksā divreiz.

Skorpions

Nāksies darīt darbus, kas neatbilst tavam profesionālajam statusam. Pašapziņas un sevis cienīšanas jautājums šonedēļ plosīsies tevī. Atceries, ka pat visnepateicīgākie darbi agrāk vai vēlāk tiks novērtēti. Tiks sasniegts mērķis kāda ieguvuma veidā. Tas radīs priecīgas sajūtas.

Strēlnieks

Sarežģījusies situācija ar darījumu partneri radīs diezgan lielu prāta spriedzi. Risinājums tiks rasts pateicoties tavam kontaktu un paziņu lokam. Diezgan daudz enerģijas prasīs arī mājas darbi, kas konkurēs ar pavadīto laiku darbā. Izdevumu apjoms šajā nedēļā var pārsniegt ienākumus.

Mežāzis

Laba komanda būs ceļš uz panākumiem! Ņem vērā to, ka viss nav jāpaveic vienam pašam. Mēģināsi uzticēties un paļauties arī uz citiem darba kolēģiem. Peļņas apjoms būs atkarīgs no tavas iniciatīvas un uzņēmības. Sakustēsies kāds iepriekš uzsākts darījums, kas šķita kā sen jau norakstāms biznesa variants.

Ūdensvīrs

Jaunas iespējas un izaicinājumi ļaus gūt vērā ņemamus panākumus. Zvaigznes norādīs ceļu mērķu sasniegšanai. Pajautā sev, vai spēj to saskatīt? Vilinošie atlaižu piedāvājumi kādas apmeklētas izstādes laikā var radīt vilšanos sajūtu. Ir jāizvairās no spontāniem pirkumiem. Būs jāpieņem nozīmīgs lēmums par turpmāko partnerattiecību gaitu.

Zivis

Tiks piepildīts kāds lolots sapnis, kas tiešā veidā ir saistīts ar tavu amatu. Tavas zināšanas un prasmes tiks augstu novērtētas. Veiksmīgs būs ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā. Tiks palaists brīvībā to attiecību pavediens, kas jau ilgus gadus tā kā tāds zvejas tīkls tevi ir vilinājis un piesaistījis.

Lasiet arī: Pārbūvēs televīzijas torni, izbūvējot dažādas «ekstras» asu izjūtu un augstuma cienītājiem

Lasiet arī: Briedis sūkstās par milzīgo elektrības rēķinu; soctīklu lietotāji noreaģē

Lasiet arī: VIDEO | Pirmo reizi Latvijas vēsturē latviešu seriāls izvēlēts prestižam Eiropas festivālam

youtube icon
Abonēt youtube