Foto: Pixabay

Nedēļas sākumā ieplūstot aukstākai gaisa masai, termometra stabiņš noslīdēja zem 0 grādu atzīmes un atgriezās ziemīgais laiks. Tuvākajās dienās un jaunnedēļ laika apstākļi būs mainīgi – nedēļas nogalē vēl gaidāms aukstums, bet šī brīža prognoze liecina, ka jaunnedēļ termometra stabiņš varētu pakāpties virs 0 grādu atzīmes.

Palaikam sagaidīsim sniegu, jaunnedēļ arī slapju sniegu un lietu, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Darba nedēļas beigās virs Latvijas teritorijas dominēs aukstāka gaisa masa, līdz ar to termometra stabiņš saglabāsies zem 0 grādu atzīmes gan diennakts tumšajās, gan arī gaišajās stundās. Kā piektdien, tā arī brīvdienās palaikam redzēsim sniegu. Piektdien, 9. februārī, nokrišņi gan būs nelieli, bet sestdien un svētdien vietām iespējams sagaidīsim arī atkalu. Dominēs lēns līdz mērens austrumu puses vējš.

Termometra stabiņš dienās daudzviet pieturēsies 0…-6 grādu robežās, tomēr ziemeļaustrumos būs par dažiem grādiem vēsāk. Nakts uz sestdienu būs visaukstākā šajā nedēļas nogalē – vietām ziemeļaustrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies līdz pat -14 grādu atzīmei.

Pēc šī brīža prognozes, jaunās darba nedēļas sākumā Latvijas teritorijai pietuvosies jauns ciklons, kas atnesīs ne tikai siltāku gaisa masu no dienvidiem un īslaicīgu atkusni, bet arī visa veida nokrišņus – sniegu pakāpeniski nomainīs lietus. Gaidāms, ka dienās gaiss lielākoties iesils 0…+4 grādu robežās. Nedēļas vidū atkal paaugstināsies spiediens un ieplūdīs aukstāka gaisa masa no ziemeļiem – gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās saglabāsies zem 0 grādiem.

Lasiet arī: Nosauktas uzticamākās zodiaka zīmes – tādu ir tikai trīs

Lasiet arī: VIDEO | Mudinot aizdomāties, Didrihsone Centrāltirgū vicina izaicinošus plakātus

youtube icon
Abonēt youtube