Ekrānšāvņš no Aināra Šlesera X konta

“No vienas bildes to diezin vai var secināt,” tā uz raidījuma “Suņu būda V2.0” vadītāja Artusa Kaimiņa komentāru, ka politiķi Krišjānis Kariņš un Ainārs Šlesers tagad ir draugi, atbildējis ekspremjera partijas biedrs, Saeimas Drošības komisijas vadītājs Ainars Latkovskis. Šādu secinājumu Kaimiņš paudis, demonstrējot bildi ar Kariņa un Šlesera kopīgo selfiju. 

Vaicāts, vai koalīcijā tagad ir ar Aivaru Lembergu kopā, Latkovskis atbildējis, ka koalīcijā aizgājis kopā ar “Zaļo un zemnieku savienību” (ZZS) un viņam tā neliekas, ka būtu koalīcijā kopā ar Lembergu. “Nejūtos tādā veidā,” norādījis Latkovskis, 

Uz Kaimiņa komentāru, ka “Latvijai un Ventspilij” taču ir daļa no ZZS, Latkovskis atbildēja: “Visticamāk, viņi ir daļa no ZZS, jā.”

No 1:11:00:

“Latvijas interesēs ir stipra un vienota Eiropa, šodien uzsvēru Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu diskusijās,” ar šādu ierakstu sociālajos tīklos video vēstījumā dalījies Latvijas ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš, kas lūdzis Saeimas deputātam Aināram Šleseram kopīgu selfiju.

Abi politiķi apmeklējuši Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas rīkoto diskusiju par Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2024. Pēc diskusijas tika uzņemts selfijs, kas izpelnījis asu kritiku no sabiedrības un politiķiem.

“Arī pretiniekiem pēc kārtīga boksa mača ir jāspēj paspiest rokas. Vakar, pēc debatēm Pirmajā ģimnāzijā, tika uzņemts vēsturisks selfijs,” savā X kontā raksta Šlesers. 

Bijušais Satiksmes ministrs Tālis Linkaits publisko bildi komentē: “Mani bērni vēl nebija dzimuši, kad šie abi jau bija politikā. Viens dēls jau absolvējis @RV1G, otrs absolvēs nākamgad, bet šie abi joprojām stāsta, ka kaut kas jādara savādāk, lai Latvija neatpaliktu no Lietuvas un Igaunijas. Ja 20 gadus nesanāk, laiks mainīt politiķus!

Lasiet arī: Bez pārsteigumiem ar iepriekš paredzami – Krievijas prezidenta «vēlēšanās» uzvar Putins

Lasiet arī: Purvciemā demontēs tirdzniecības centra Minska izkārtni

Lasiet arī: Rīgas apkaimēs strauji audzis Krievijas agresiju atbalstošu incidentu skaits

Lasiet arī: Latvijas veikalos sāk tirgot 3D drukātas «zivis» – ar ko tās atšķiras no nozvejotajām

Lasiet arī: Ekspremjera Repšes meita: Tēva uzvārds man ir traucējis visu mūžu

Lasiet arī:  Magone: Mans mērķis ir Dziesmusvētki – gribu, lai kori dzied manu dziesmu

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube