Artuss Kaimiņš. Foto: Ekrānšāviņš

Bijušais politiķis, aktieris un raidījumu vadītājs Artuss Kaimiņš pēc desmit gadu pārtraukuma atjaunojis paša veidoto un vadīto raidījumu “Suņu būda”, kas nu pie skatītājiem nonācis ar nosaukumu “Suņu būda V2.0”. Pirmajā raidījumā Kaimiņš izjautā Saeimas Drošības komisijas vadītāju Ainaru Latkovski (JV) un Saeimas Ārlietu komisijas vadītāju Rihardu Kolu (NA). 

Raidījumā Kaimiņš ar uzaicinātajiem politiķiem pārspriež, vai Latvija ir gatava Krievijas prezidenta “vēlēšanām”, kā arī drošību Latvijā un kā tas tiek kontrolēts 2024.gadā. Tiek runāts arī par vilcieniem un “Latvijas Dzelzceļa” iepirkumiem, kā arī “Bolt” kurjeriem Latvijā. 

Tāpat Kaimiņš raidījumā atzīst, ka nesaprot vai Saeimā vēl ir opozīcija, uz ko Kols viņam atbildējis: “Es neteiktu, ka Saeimā nav opozīcijas, vienkārši opozīcija neaiziet tādās galējībās un jēlībās. Pateikt, ka opozīcija nav redzama un dzirdama… nu jā, krēslus mēs nelaužam, mēs darbojamies ar likumprojekta iniciatīvām,”

Tikmēr, piemēram, Latkovskis, vaicāts, vai “Jaunā Vienotība” izvēlējusies iet kopā koalīcijā ar Aivaru Lembergu, atbildējis, ka  aizgājis kopā ar “Zaļo un zemnieku savienību” un viņam tā neliekas, ka būtu koalīcijā kopā ar smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu. 

Filmēšanā piedalījās ar Vilks un Zaķītis. 

Raidījums “Suņu būda” savulaik bija ļoti iemīļots un skatīts latviešu vidū, Kaimiņam intervējot daudzus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, tostarp politiķus, mūziķus un citus.

Vairāki “Facebook” lietotāji iepriekš pauduši prieku par raidījuma atjaunošanu, piebilstot, ka tā ir joma, kas Kaimiņam padodoties vislabāk.

Kaimiņš bijis 12. un 13. Saeimas deputāts. Līdz 2020. gada februārim pārstāvēja paša dibināto partiju KPV LV jeb “Kam pieder valsts”, savukārt 12. Saeimā bija ievēlēts no “Latvijas Reģionu apvienības”.

Lasiet arī: Bez pārsteigumiem ar iepriekš paredzami – Krievijas prezidenta «vēlēšanās» uzvar Putins

Lasiet arī: Purvciemā demontēs tirdzniecības centra Minska izkārtni

Lasiet arī: Rīgas apkaimēs strauji audzis Krievijas agresiju atbalstošu incidentu skaits

Lasiet arī: Latvijas veikalos sāk tirgot 3D drukātas «zivis» – ar ko tās atšķiras no nozvejotajām

Lasiet arī: Ekspremjera Repšes meita: Tēva uzvārds man ir traucējis visu mūžu

Lasiet arī:  Magone: Mans mērķis ir Dziesmusvētki – gribu, lai kori dzied manu dziesmu

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube