Foto: Rīta kafija

Otrdien, 26. martā, mākoņu daudzums debesīs būs mainīgs, dažviet uzlīs, no rīta gaidāms arī slapjš sniegs. Aicinām ceļas satiksmes dalībniekus būt īpaši piesardzīgiem  tieši rīta stundās – dažviet redzamību apgrūtinās migla, un atsevišķos posmos, gaisa temperatūrai pazeminoties zem  0 grādu atzīmes, ceļi saglabāsies slideni.

Gaiss iesils līdz +5…+10 grādiem, tik vietām līča piekrastē būs par kādu grādu vēsāk,  informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Trešdien Latvijas teritorijā no dienvidiem pakāpeniski sāks ieplūst siltā gaisa masa, kas atnesīs pavasarīgākus laika apstākļus. Gan trešdien, gan ceturtdien biežāk uzspīdēs saule un kā dienas, tā arī nakts aizritēs ar lielākoties sausu laiku.

Valsts teritorijā nedaudz pastiprināsies vējš, kas dominēs no dienvidaustrumiem un brīžiem būs brāzmains. Gaisa temperatūra pakāpeniski sāks paaugstināties. Naktīs minimālā gaisa temperatūra lielākoties būs 0…+5 grādu robežās. Diennakts gaišajās stundās būs jūtami siltāk – gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +10…+15 grādiem, vienīgi dažviet Kurzemē līča piekrastē termometra stabiņš pieturēsies pie +6…+10 grādu atzīmes.

Nedēļas izskaņā lietus plašākā teritorijā gaidāms piektdien, brīvdienās tas mitēsies un būs novērojams tikai vietām. Šī brīža prognoze liecina, ka Lieldienās saglabāsies silts laiks, dažviet Latvijā gaiss varētu iesilt līdz pat +21 grādam. Pastāv varbūtība, ka siltajā gaisā veidosies gubu lietus mākoņi, līdz ar to dažviet Pirmajās un Otrajās Lieldienās iespējams būs novērojami arī pērkona negaisi.

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 22. – 28. marts

Lasiet arī: Pie Krievijas vēstniecības Kijivā nav nolikts neviens zieds Maskavā mirušo krievu piemiņai

Lasiet arī: VIDEO | Keita Midltone atklāj, ka viņai diagnosticēts vēzis

Lasiet arī: Neviens nepiesakās saimniekot Mežotnes pilī; izsludina atkārtotu nomas tiesību izsoli

Lasiet arī: Šefpavāra Raimonda Zommera padomi, kā Lieldienās kļūt par olu kauju līderi

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube