Dons. Foto: Instagram @dons_lv

Dziedātājs Dons aizvadītajās brīvdienās uzstājies  “Eirovīzijas” iesildīšanas pasākumā Madridē, izpildot dziesmu “Hollow”. Dons jau pēc piecām nedēļām pārstāvēs Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē, Zviedrijā.

Pasākumā “PrePartyES” piedalījās 26 šī gada konkursa dalībnieki. Šis bija pirmais no sešiem “Eirovīzijas” iesildošajiem pasākumiem, un jau nākamajās brīvdienās līdzīgs pasākums ar Latvijas pārstāvja piedalīšanos norisināsies gan Barselonā, gan Londonā. Dons plāno piedalītes arī citos “Eirovīzijas” iesildošajos pasākumos Amsterdamā, Stokholmā un Kopenhāgenā.

Par iegūto pieredzi “PrePartyES” Dons izteicās atzinīgi: “Spānijā “Eirovīziju” mīl, to var just. Mūs uzņēma karstasinīgi, silti un mīļi. Šie iesildošie pasākumi ir lieliska iespēja sagatavoties lielajam konkursam, atrādīties kaislīgākajiem konkursa faniem un gūt būtisku pieredzi – gan sarunās ar medijiem, gan komunikācijā ar citu valstu pārstāvjiem.”

“Eirovīzijas” iesildīšanas pasākumi ik gadu norisinās lielākajās Eiropas pilsētās, iepazīstinot ar konkursa dalībnieku dziesmām un palīdzot māksliniekiem iejusties starptautiskajā vidē.

Pagājušajā nedēļā producenti izziņoja uzstāšanās secību 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Noskaidrojās, ka Latvijas pārstāvis otrajā pusfinālā startēs ar devīto kārtas numuru.

Kā vēstīts, Dons ar dziesmu “Hollow” 10.februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2024” uzvarētāju, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 68. starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Mūziķis uzstāsies otrajā pusfinālā 9.maijā, kur piedalīsies arī Malta, Albānija, Grieķija, Šveice, Čehija, Dānija, Austrija, Armēnija, Sanmarīno, Gruzija, Beļģija, Igaunija, Izraēla, Norvēģija un Nīderlande.

“Eirovīzijas” pirmais pusfināls notiks 7.maijā, fināls – 11.maijā.

Lasiet arī: VIDEO | Sagaidot 60 gadu jubileju, Ainars Virga izdod autobiogrāfisku dziesmu 

Lasiet arī: VIDEO | Karalisko tiranozauru patiesais izskats un citi sen zudušo milžu noslēpumi

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 29. marts – 4. aprīlis

Lasiet arī: Lasmaņa skandāls: Soctīklos rosina sievietes intīmo vietiņu pārdēvēt par «jelgaviņu»

Lasiet arī: VIDEO | Domājot, ka mikrofons izslēgts, latviešu žurnālists tiešraidē rupji nolamā ministru

Lasiet arī: «Klusējiet, maitas!” – propagandists Solovjovs apsauc Belgorodas iedzīvotājus, kuri sūdzas par apšaudēm

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: DonsEirovīzijaHollow

youtube icon
Abonēt youtube