Foto: LVceli lv/Flickr

Jau 62 valsts autoceļu posmos notiek būvdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, kas nozīmē, ka autobraucējiem ir jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā. Lielākais ierobežojumu skaits ir uz reģionālās nozīmes ceļiem, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Savukārt piektdienas pēcpusdienā Pierīgā virzienos uz jūras piekrasti satiksme var būt īpaši palēnināta, lai izvairītos no papildu laika ceļā, šoferīši aicināti plānot braucienus ārpus ierastajām maksimālās satiksmes stundām.

Uz autoceļa Ventspils–Kolka (P124) posmā no Ventspils līdz Liepenei ir seši luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 45 minūtes. Bet uz autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) posmā no Umurgas līdz Iesalkājai ir trīs pagaidu luksoforu posmi. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 45 minūtes;

Uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Kangariem līdz Tīnūžiem līdz trīs posmos satiksme organizēta ar priekšrocības ceļazīmēm, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 42 minūtes. Turpretī uz  autoceļa Umurga-Cēsis-Līvi (P14) posmā no Stalbes (A3) līdz Cēsīm ir četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes;

Uz autoceļa Ventspils–Dundaga (P77) posmā no krustojuma ar reģionālo autoceļu Ventspils–Kolka (P124) līdz meža ceļiem Riestu dambis un Otrais riestu dambis ir četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 35 minūtes;

Uz autoceļa Kandava–Saldus (P109) no Zemītes līdz Kapukrogam piecos posmos satiksmi regulē ar luksoforu un ieviests lokālas apbraucamais ceļš. Ātrums ierobežots līdz 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 30–35 minūtes. Uz autoceļa Alūksne-Ape (P39) posmā pie Alsviķiem ir divi luksoforu posmi. Ātruma ierobežojums 30, 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks pusstunda.

Uz autoceļa Skrunda–Aizpute (P117) posmā Valtaiķu virzienā aiz Kazdangas ir trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks pusstunda. Savukārt uz  autoceļa Smiltene–Valka (P24) posmā no Smiltenes līdz autoceļam Blome–Birzuļi–Palsmane (V243) četros posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes.

Remontdarbi notiek arī uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no pagrieziena uz Cēsīm (P20) līdz Rīdzenei seši luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 45 minūtes.

Lasiet arī: Uzkāpt un palikt tur uz visiem laikiem: rekordi un nāves Everestā  

youtube icon
Abonēt youtube