Ričards Klaidermans. Foto: Ekrānšāviņš

Vasaras izskaņā – 31.augustā – Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā, notiks pasaulslavenā pianista Ričarda Klaidermana koncerts.

Jūrmalā maestro Klaidermans stīgu orķestra pavadījumā izpildīs vispazīstamākās romantiskās kompozīcijas un populāras melodijas no kinofilmām. Šis vakars kļūs par neaizmirstamu notikumu visu paaudžu instrumentālās mūzikas cienītājiem, sola organizatori.

Ričards Klaidermans – franču pianists, kura talants ir atzīts Ginesa rekordu grāmatā, – kļuva pasaulslavens pateicoties savam unikālajam stilam un virtuozai klavierspēles tehnikai. Viņa izpildītie romantiskie un liriskie hiti ir iekarojuši miljoniem klausītāju sirdis visā pasaulē.

Savas karjeras laikā, kas aptver vairāk nekā četras desmitgades, Klaidermans ir ierakstījis vairāk nekā 1300 kompozīciju un pārdevis vairāk nekā 90 miljonus albumu visā pasaulē. Viņa unikālais stils apvieno klasiskās mūzikas un mūsdienu popmūzikas elementus, kas padara viņa mūziku mīļu visdažādākajiem klausītājiem.

Vakara programmā iekļauti tādi hiti, kā, piemēram, “Ballade pour Adeline”, “Mariage d’Amour” un daudzas citas pazīstamas romantiskās kompozīcijas un populāras melodijas no kinofilmām.

Lasiet arī: VIDEO | Talcinieks, tīrot Magones drēbju skapi, iebrauc ar roku kaķa mēslos

Lasiet arī:  Slēgs satiksmi galvaspilsētas centrā Riga Pride 2024 gājiena laikā

youtube icon
Abonēt youtube