Latvijas basketbola talants Kristaps Porziņģis trešdien parādīja izcilu rezultātu, gūstot 35 punktus un labojot savu NBA rezultativitātes rekordu, kā arī nopelnot Ņujorkas “Knicks” komandai uzvaru grūtā cīņā ar Detroitas “Pistons”.

Porziņģis 25 punktus sameta jau pirmajā puslaikā, bet “Knicks” savā laukumā svinēja panākumu ar 105:102

Līdzšinējais Porziņģa rekords NBA bija 29 gūtie punkti, kurus viņš iepriekšējā sezonā sameta divos mačos, bet šosezon vienā spēlē bija guvis 28 punktus, kurus divas reizes sakrāja arī pērn.

Aizvadītajā mačā Porziņģis spēlēja 40 minūtes un vienu sekundi, no spēles trāpot 13 no 22 metieniem, realizējot desmit no 15 divpunktniekiem, trīs no septiņiem trejačiem un sešus no septiņiem “sodiņiem”.

“Tas bija fantastiski. Palīdzēja man doties uz priekšu. Pirmajā puslaikā dabūju 25 punktus, bet mērķēju uz 40 punktiem. To nesasniedzu, taču tribīnes mani atbalstīja un tikām pie uzvaras,” pēc mača sacīja Porziņģis.

Saistītās tēmas: BasketbolsNBAPorziņģis