Rīgas svētku laikā, sestdien un svētdien, sabiedrisko transportu galvaspilsētā varēs izmantot bez maksas, aģentūrai BNS pavēstīja sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš informēja, ka bez maksas varēs braukt autobusos, tramvajos, trolejbusos, taču minibusi, nakts satiksmes maršruti un retro tramvajs būs par maksu.

Zaķis norādīja, ka arī maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme”, svētku laikā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu K.Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama, kur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Svētku laikā sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, kā arī atsevišķos maršrutos atbilstoši pasažieru plūsmai tiks nodrošināti papildu reisi.

Pēc Zaķa vēstītā, naktī no 13. uz 14.augustu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst.1 no pilsētas centra.

Tāpat papildu reisus nodrošinās 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53. autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā, 4., 5., 6., 7. un 10.tramvaja maršrutā.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu pēc ierastā saraksta. Minibusi 13. un 14.augustā kursēs pēc sestdienu, svētdienu un brīvdienu grafika.

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem, kā arī apsaimnieko autostāvvietas pilsētas ielu malās. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

 

Info: BNS

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube