Pašvaldības uzņēmums “Rīgas nami” izsludinājis iepirkumu Melngalvju nama ēku kompleksa remontdarbiem par 450 tūkstošiem eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Uzņēmuma rīkotajā konkursā par Melngalvju nama ēku kompleksa remontdarbiem Rātslaukumā 5, Rātslaukumā 6 un Rātslaukumā 7, Rīgā, pieteikumus var iesniegt līdz šā gada 9.septembra plkst.10.00. Uzvarētājs tiks noteikts pēc zemākās piedāvātās cenas. Paredzamajā līgumcenā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Atbilstoši nolikumam, iepirkuma mērķis ir sagatavot telpas Melngalvju nama ekspozīcijas atjaunošanai, veikt telpu pārbūvi atbilstoši arhitektu biroja “Sestais stils” izstrādātajam telpu grupu pārplānojuma būvprojektam, kas veikts balstoties uz šā gada februārī Rīgas pilsētas būvvaldē akceptēto būvniecības ieceri.

Būvdarbu laikā paredzēts remontēt publiskās telpas, remontēt un izbūvēt biroja telpu pārplānojumu un veikt fasādes remontdarbus.

Nolikumā teikts, ka būvdarbu laikā nav paredzēts pārtraukt Melngalvju nama ēkās izvietoto biroju darbību, kā arī remontdarbu laikā būvdarbu veicējam jāparedz pastiprinātus darba drošības pasākumus gan veicot materiālu pieņemšanu, gan būvgružu izņemšanu, un citus ar būvdarbu izpildi saistītu priekšmetu pārvietošanu.

Publisko telpu remontdarbu izpildes termiņš nevar būt vēlāks par 2016.gada 28.novembri un darbus iespējams veikt sekojošos periodos – no 22.oktobra līdz 4.novembrim, no 10.novembra līdz 14.novembrim un no 19.novembra līdz 28.novembrim. Tāpat darbus paredzēts organizēt vismaz divās maiņās un arī brīvdienās. Biroja telpu pārplānojuma un izbūves laiks ir līdz šā gada 22.decembrim, savukārt fasādes remontdarbi jāveic ne vēlāk par 2017.gada 31.oktobri.

Pēc nolikumā norādītā, Melngalvju nama ēku atjaunošana veikta laika posmā no 1995.gada līdz 2001.gadam atbilstoši kompānijas “Komunālprojekts” izstrādātājam un Rīgas kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijā saskaņoto “Melngalvju nama kompleksa atjaunošanas projektu”. Melngalvju namā bija ierīkota pastāvīga ekspozīcija un tas kalpoja par kamerkoncertu un korporatīvo pasākumu norises vietu līdz 2012.gada vasarai, kad ēku kompleksa telpas tika pārplānotas Latvijas valsts prezidenta darba nodrošinājumam.

“Rīgas nami ” galvenie darbības virzieni ir īpašumu attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošanas, kā arī kultūras pasākumu nodrošināšana Melngalvju namā, kino “Splendid Palace” un Rīgas kongresu namā. Uzņēmums ir reģistrēts 1993.gadā, tā īpašnieks ir Rīgas pilsētas pašvaldība.

 

Info:BNS

Saistītās tēmas: Melngalvju NamsRekonstrukcijaRīgas Nami

youtube icon
Abonēt youtube