Šodien norisinājās  preses konference “Āzija 2016”. Festivāla galvenais  idejas autors Agris Ginters ar savu sievu Madīnu dalījās informācijā par galvenajiem pasākuma notikumiem, kas norisināsies šī gada 10. septembrī.

Pasākumam būs divas daļas: visu dienu no plkst. 11:00 līdz 19:00 Kongresu nama foajē pārvērtīsies par austrumu smaržu un garšu piesātinātu gadatirgu, kur Āzijas valstu atmosfērā ikviens, kuru interesē austrumu kultūra un tradīcijas, tika aicināts uz ģimenisku un krāšņu pasākumu. Gadatirgū ir iecerēta skatuve, uz kuras kāps dažādi Āzijas mūzikas un deju pārstāvji no ārvalstīm un Latvijas. Apmeklētājiem būs iespēja bez steigas nogaršot eksotisko austrumu virtuvi, kā arī piedalīties dažādās meistarklasēs.

Otrās daļas ietvaros ir iecerēts grandiozs noslēguma koncerts “Zīda ceļš”, kas apceļos Āzijas valstu mūzikas straumi, sākot no Ķīnas un beidzot ar PersijuFestivāla viesus priecēs dzirksteļojoši deju priekšnesumi lirisku un plūstošu skaņdarbu pavadībā. Dzīvās mūzikas ritmus šķils Austrumu senākie mūzikas instrumenti – Ķīnas gušeng, Indijas sārods, Irānas dafs un nejs.

Āzijas festivāla tirdziņš un meistarklases būs baudāmas ikvienam interesentam bez maksas, savukārt noslēguma koncerta biļetes ir iespējams iegādāties bilesuserviss.lv.

 

Foto: Ritakafija.lv

youtube icon
Abonēt youtube