20. augustā atsākās Krievijas TV šova “Tanci” jeb “Dejas” trešā sezona. Aizvadītājā nedēļas nogalē kanālā LNT vērēja noskatīties šova otro sēriju, kas norisinājās Kaļiņingradā, kurā savus spēkus un veiksmi pārbaidīja vairāki pašmāju dejotāji, kuru starpā ir dejotāji no Rīgas, Jelgavas, Ogres un Daugavpils.

Тanci” norisinās vairākās kārtās, kurās dejotājus sākotnēji novērtē atlasē, vēlāk tiek pasniegta horeogrāfija, pēc kuras izvēlas 24 šova dalībniekus, ar kuriem strādās izcilie horeogrāfi Jegors Družiņins (Егор Дружинин) un Migels (Мигель), radot elpu aizraujošus deju priekšnesumus.

Ja pārraidi nebija iespēja noskatīties tā translācijas laikā, piedāvājam noskatīties video, kā veicās mūsu dejotājiem.

Vislielāko žūrijas atzinību izpelnījās Alīna un Konstantīns, kuri bija ieradušies no Rīgas un Daugavpils. Viņu deja sajūsmināja arī žūrijas locekli – ukraiņu horeogrāfi Tatjanu Denisovu (Татьяна Денисова), kura uzreiz pēc dejas izteica uzslavas un pozitīvu atbildi, ka abi dejotāji nonāk šova nākamajā kārtā.

Tāpat šovā savu veiksmi pārbaudīja mums jau zināmais šova “Netīrās dejas” dalībnieks Roberts Stripkans, kurš ar savu laikmetīgās dejas un brakedance apvienojumu izraisīja žūrijas locekļos diskusijas, tomēr dejotājs nokļuva šova “Тanci” nākošajā kārtā

Šova nākamajā kārtā nokļuva arī jelgavnieki Linda Paulauska un Kaspars Martinkrists.


Noteikti sekosim līdzi, kā turpmākajās šova sērijās veiksies mūsu pašu dejotājiem. Turam īkšķus!

youtube icon
Abonēt youtube