Nedēļas nogalē reperis Dreiks  (Drake) laida klajā jaunu videoklipu dziesmai “Child’s Play“, kura dzirdama albumā “Views“. Videoklipā redzama arī slavenā topmodele Taira Benksa (Tyra Banks).

Videoklipā, kurš ir gluži kā īsfilma, galvenajā lomā ir Taira Benksa, kura atveido Dreika meiteni. Abi atrodas lieliskā siera kūku kafejnīcā, svinot viņu kopā būšanas gadadienu, līdz brīdim, kad Benksa atklāj repera nelietīgos sānsoļus (Benksa ierauga īsziņas repera telefonā, kas nākušas no citas sievietes).

“Viņa tevi nenosauca par Dreiku, bet gan ar Obriju (Aubrey),” videoklipā saka Benksa, lēnām paceļot balsi. “Acīmredzot starp jums ir kaut kas daudz intīmāks, ja reiz viņa sauc tevi par Obriju. Es saucu tevi par Obriju. Tava ģimene tevi sauc par Obriju. Visiem pārējiem tu esi Dreiks.”

Arguments saasinās līdz brīdim, kad Benksa pasniedz Dreikam to, ko tas ir pelnījis: siera kūkas gabalu tieši sejā, papildinot to ar glāzi vīna tieši uz galvas.

Jāteic, siera kūka sejā reperim netraucē repot restorānā vai vēlāk doties uz striptīza klubu, lai saņemtu vairāk nekā vienu deju.

Noskaties visu video šeit:

Saistītās tēmas: Child's PartyDrakesinglsTyra BanksVideo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube