Latviešu koka rokaspulksteņu ražotāja “Ovi Watch” video, kurā uzfilmēts, kā no cēlkoka gabala var uztaisīt rokas pulksteni, ir kļuvis par interneta sensāciju visā pasaulē – šis video “Facebook” kanālā “Unilad Tech” ir skatīts jau teju 600 tūkstošus reižu.

Kā uzsver liepājnieki, šāds skaitlis ir visai ievērojams rezultāts Latvijā radītam video saturam.

“Ovi Watch” koka rokas pulksteņu projekts aizsākās šī gada janvārī, kad jaunais uzņēmums sāka pūļa finansējuma (crowdfunding) kampaņu platformā “Indiegogo”.

Lai gan plānotie 12 000 dolāru kampaņā netika savākti, ar atbalstītāju saziedotajiem 4,6 tūkstošiem bija pietiekami, lai varētu uzsākt pulksteņu ražošanu Liepājā.

“WatchBandit” ir novērtējuši “Ovi Watch” pulksteņus kā vienus no 10 labākajiem koka pulksteņu ražotājiem pasaulē, savukārt šodien “Ovi Watch” komandas ražotos pulksteņus nēsā jau 35 dažādās pasaules valstīs.

Pulksteņiem “Ovi Watch” ir pieejamas gobas, ķirškoka, riekstkoka un tīkkoka versijas, tiem ir teļādas siksniņa un Šveices pulksteņa mehānisms. SIA “Ovi Watch” šī gada janvārī vienādās daļās dibinājuši Dāvis Paipa, Gvido Asns un Zintis Šnitceris.

Par sensāciju kļuvušā video autors ir Gundars Veits, kurš ir viens no YouTube kanāla “DOROTHEA TV” dibinātājiem.

Avots: labsoflatvia.com

Saistītās tēmas: koka pulksteņiLiepājniekisensācijaSIA Ovi WatchVideo

youtube icon
Abonēt youtube