“Gaišredzīga” zivs Indijā otrdien pareģojusi Republikāņu partijas kandidāta Donalda Trampa uzvaru ASV notiekošajās prezidenta vēlēšanās.

Ziedu cihlīdai Čanakjam II tika dotas trīs iespējas izvēlēties starp diviem peldošiem kociņiem, uz kuriem bija republikāņa Trampa un demokrātu kandidātes Hilarijas Klintones attēli.

Zivtiņa, kuras lielā piere atgādina nekustamo īpašumu magnāta Trampa matu ērkuli, visas trīs reizes piepeldēja pie kociņa ar Trampa attēlu.

Čanakjas II pirmais paredzējums ļauj zivtiņai papildināt arvien pieaugošās gaišredzīgo faunas pārstāvju rindas.

Zivs priekštecis Čankaja I bija pazīstams ar precīziem paredzējumiem par futbola un kriketa spēļu rezultātiem, informēja zivtiņas īpašnieki no nevalstiskās organizācijas “Indijas Kopienas labklājības organizācija” Čennajā.

Kopš Vācijas futbola orākuls astoņkājis Pols precīzi paredzēja uzvarētājus astoņās spēlēs pēc kārtas 2010.gada Pasaules kausa futbola izcīņas finālturnīrā, šādu “gaišredzīgo” faunas pārstāvju skaits strauji vairojas.

Otrdien visas pasaules uzmanība ir pievērsta ASV, kur pēc kaislībām bagātas 511 dienas ilgas kampaņas ASV iedzīvotāji nākamo valsts līderi izvēlas starp politikā pieredzējušo Klintoni, kas kļūtu par pirmo sievieti šajā amatā, un populistisko miljardieri Trampu.

Vairāk nekā 40 miljoni cilvēku jau ir nobalsojuši štatos, kur ir atļauta iepriekšējā balsošana, bet sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka ar nelielu pārsvaru uzvarēs bijusī pirmā lēdija un valsts sekretāre Klintone.


Info: BNS

Saistītās tēmas: IndijasZivtiņaPareģoTrampaUzvaruVideo

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube