Portāls “AirlineRatings” ik gadu nosaka, kāda būs labākā aviokompānija nākamajā gadā. Arī šogad portāls ir noteicis 2017. gada labāko aviokompāniju pasaulē. No Top 10 vislabākajām kompānijām pirmajā vietā izvirzījusies Jaunzēlandes lidsabiedrība “Air New Zealand”.

Otrajā vietā nokļuvusi Austrālijas lielākā aviosabiedrība “Qantas Airways”. Top trijnieku noslēdzis “Singapore Airlines”. Ceturto pozīciju ieņēmusi lidsabiedrība no Honkongas Cathay Pacific Airways”. Piekto vietu kopīgi dala “Virgin Australia” un “Virgin Atlantic”, kuras abas nāk no “Virgin Group” kompānijas, kuru pārstāvis ir neviens cits kā Ričards Brensons.

Labāko desmitnieku reitingā iekļuvusi ir arī Lielbritānijas kompānija “British Airways”, “Etihad Airways” no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Japānas All Nippon Airways”, kā arī Taivānas “Eva Air” un Vācijas “Lufthansa”.

Visi aviosabiedrību dalībnieki tika vērtēti “AirlineRatings” ekspertu izveidotā septiņu zvaigžņu sistēmā. Šī sistēma tiek izstrādāta uz diviem gadiem un ir Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas apstiprināta sistēma.

Saistītās tēmas: AviokompānijasceļojumiReitingi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube