Esošās pedagogu cenas mēnešbiļetēm no 1.decembra tagad varēs saņemt arī Rīgas pašvaldības pakļautībā esošo skolu tehniskie darbinieki, Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautībā esošo iestāžu atsevišķu amata kategoriju darbinieki un Kultūras ministrijas pakļautībā esošo skolu pedagogi. Kārtību, kā šīs atlaides saņemt, skatīt zemāk.

 

Atlaides var saņemt tās personas, kuras ir noformējušas personalizēto e-talonu vai Rīdzinieka karti. Atlaižu saņēmēja statusam var pieteikties jau no šodienas, 23.novembra, bet biļetes ar pedagogu atlaidēm varēs iegādāties no 1.decembra.

 

Kā saņemt atlaides?

  • Pašvaldību skolu pedagogi, skolu tehniskie darbinieki un Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautībā esošo iestāžu sociālie darbinieki atvieglojumiem var pieteikties no 23.novembra udv.riga.lv lietotāja profilā, veicot elektronisku atzīmi ar apliecinājumu par piekrišanu braukšanas maksas atvieglojuma saņemšanai un par iepazīšanos ar noteikumiem. Atlaižu saņemšanu varēs aktivizēt no 30.novembra, ievietojot e-talonu vai Rīdzinieka karti biļešu tirdzniecības automātā (izņemot zemās grīdas tramvajos). Tām personām, kurām vēl nav noformēts e-talons vai Rīdzinieka karte, jādodas uz klientu apkalpošanas centru to izgatavot.

 

  • Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas, Rīgas Doma kora skolas, Jāņa Rozentāla mākslas skolas, Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas, Profesionālās izglītības kompetences centra “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas” pedagogiem skolas organizē kolektīvo pieteikšanos atlaižu saņemšanai attālināti, ja personai jau ir personalizētais e-taloni vai Rīdzinieka karte. Pedagogiem, kuriem nav izgatavoti personalizētie e-taloni vai Rīdzinieka kartes, jādodas ar izziņu uz kādu no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem to izgatavot. Lai aktivizētu atlaižu saņēmēju statusu, 1.decembrī e-talons vai Rīdzinieka karte ir jāievieto e-talonu biļešu tirdzniecības automātā (izņemot zemās grīdas tramvajos).

 

“Rīgas satiksme” norāda, ka atlaides būs pieejamas visiem pedagogiem, nevis tikai tiem, kuri strādā pamatdarbā, un tehniskajiem darbiniekiem, kuru nedēļas darba laiks ir vismaz 20 stundas.

Saistītās tēmas: AtlaidesRīgas Satiksme

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube