Jau sen ir zināms fakts, ka lielākā daļa pasaules sieviešu ik dienas savus matus taisno, lai tie būtu garāki, gludāki un taisnāki.

Mūsdienās taisni mati ir īpaši aktuāls trends un jāteic, tāds tas bijis jau vairākus gadus. Tomēr matu taisnotāji ārkārtīgi bojā matus, tādēļ, ja pie apvāršņa parādās kāda cita metode, kā iegūt skaistus taisnus matus – dodiet tik šurp!

Piedāvājam dabīgu, mājās pagatavojamu matu masku, kas matus ne tikai ārstēs, bet padarīs viegli ķemmējamus, spīdīgus un labākais – taisnus.

Runā, ka regulāri lietojot šo masku, var aizmirst par matu taisnotāju. Protams, jāpiemin, ka šī maska nelīdzēs kā taisnojošs līdzeklis tām, kurām mati ir īpaši cirtaini, tomēr spīdīgus un veselīgus gan padarīs.

Kas nepieciešams? Nepieciešama glāze kokosriekstu eļļas, 4 ēdamkarotes citronu sulas, 3 ēdamkarotes kartupeļu cietes un 2 ēdamkarotes olīveļļas.

Visas šīs sastāvdaļas sajauc kopā vienmērīgā masā. Pēc tam, kad masa pagatavota, klāj to matos visā to garumā – no saknēm līdz galiņiem. Lai veicinātu matu veselīgu augšanu, iemasē kārtīgi saknēs. Pēc tam galvā liec dušas cepurīti un aptin to ar dvieli. Atstāj to matos uz apmēram 2 stundām. Pēc tam ar remdenu, nevis karstu, izskalo matus. Izmantot īpaši maigu šampūnu un kondicionieri. Pēc tam matus izķemmē ar matu suku, kura paredzētu slapju matu ķemmēšanai. Un ļauj tiem dabiski izžūt, ik pa laikam izķemmējot.

 

Saistītās tēmas: DIYmatu maskapadomsskaistumstaisni mati

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube