Noslēdzošajā labdarības maratona dienā līdz pl.12:00 ir saziedoti 110 703 eiro. Kopējai summai labdarības maratona noslēgumā šovakar, 21.decembrī, tiks pievienota arī stikla studijas ziedojumu kastītē ziedotās skaidrās naudas summa, kā arī ziedojumi, kas veikti portālā Ziedot.lv un pa ziedojumu tālruni. Kopējā summa tiks paziņota īsi pl.22:00 Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā, LTV7 tiešraidē, kā arī tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv.

Dod Pieci mērķis šogad ir atbalstīt vēža skartos cilvēkus, palīdzot savākt naudu psihosociālās rehabilitācijas nometnēm, kuras rīko biedrība Dzīvības koks. Minimālais ziedojums vismaz 5 eiro apmērā, ko par vienu dziesmu var veikt labdarības maratona mājas lapā www.dodpieci.lv, nodrošinās vienu nodarbību vienam vēža slimniekam psihosociālās rehabilitācijas nometnē. Latvijā šobrīd ir gandrīz 75 tūkstoši cilvēku, kuriem ir bijis diagnosticēts vēzis, taču valsts apmaksāta psihosociālā rehabilitācija nav pieejama.

Dod Pieci ir gadskārtējs labdarības maratons, ko rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv. Līdz pat 21.decembrim Dod Pieci norisei 24 stundas diennaktī var sekot Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā, tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv, kā arī LTV7 ēterā, kur ik vakaru ir skatāma stundu gara tiešraide no Pieci.lv stikla studijas. Par saziedoto summu maratona noslēdzošajā dienā varēs uzzināt ne tikai radio ēterā un tiešsaistē pl.15:00, bet arī LTV1 Dienas ziņās plkst.18:00.

Saistītās tēmas: Dod PieciLabdarības AkijasRadio Pieci

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube