Pirmo reizi šajā sezonā Martins Dukurs izcīnījis medaļu Pasaules kausa izcīņas posmā! Pēc diviem posmiem Ziemeļamerikas trasēs Dukuru ģimene atgriezusies Eiropas trasēs ar medaļu – šoreiz 2. vieta Altenbergas trasē Vācijā. Tomass Dukurs – 7. vietā.

Martins Dukurs šodien startēja ar skeletonu, kas būvēts jau pirms kāda laika, bet šoreiz pirmoreiz tas izmantots sacensībās.

Pirmajā braucienā nepārspēts palika mājnieks Kristofers Grothers, kurš ar tikai 8. rezutātu startā spēja uzrādīt jaunu trases rekordu finišā – 56,20 sekundes, tuvāko sekotāju, Martinu apsteidzot par 22 simtdaļām. Pie tam tikai dažas simtdaļas aiz jaunākā brāļa vēl divi vācieši – Alekss Jungs un Aleksandrs Gasners. Tikmēr Tomass Dukurs uzrādīja 7. rezultātu, veicot ne pārāk tīru braucienu. Jāpiemin arī Tomasa neierasti lēnais starta ieskrējiens (5,19 sekundes), kas pirmajā braucienā bija 13. ātrākais, zaudējot sava brāļa ieskrējiena laikam vairāk nekā divas sekundes desmitdaļas.

Tomass Dukurs otrajā braucienā veica vēl par vienu simtdaļu lēnāku starta ieskrējienu, taču brauciens padevās labāk un izdevās sava pirmā brauciena rezultātu uzlabot par desmitdaļu sekundes. Tas gan neļāva ieņemt augstāku pozīciju kā pirmajā braucienā.

Vēl Altenbergā šonedēļ notiks bobsleja sacensības divnieku un četrinieku ekipāžām.

Avots: bobslejs.lv

Saistītās tēmas: AltenbergaMartins DukursPasaules kaussskeletons

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube