Daudzu valstu kultūra asociējas ar konkrētiem stereotipiem un produktiem, piemēram, Vācijā pieņemts dzert daudz alu, Turcija ir bagāta ar viņiem raksturīgiem paklājiem, Japāna ar elektroniku.

Taču tie visi ir plaši pieņemti stereotipi, kam tic cilvēki no ārvalstīm. Tu būsi pārsteigts, uzzinot, par kādiem produktiem īstenībā interesējas dažādu valstu iedzīvotāji.

Mājaslapa Fixr.com apkopoja informāciju un izveidoja pasaules karti, kas labi parāda atsevišķās valsts meklētākos objektus Google meklētājprogrammā.

Izmantojot ievadtekstu – “Cik maksā * (x valstī)”.

Rezultātā izdevās uzzināt, ka, piemēram, cilvēkus ļoti interesē, cik maksā prostitūtu pakalpojumi Brazīlijā vai rinoplastikas pakalpojumu cena – Dienvidkorejā.

world-map-google-words

 

Vai tu maz spēji iedomāties par meklētāko produktu Latvijas robežās? Esam pārliecināti, ka tas tas nav tas gaidītākais meklēšanas objekts:

europe

Jā, jā! Mūsu valsts iedzīvotāji, tāpat kā Brazīlijas, ļoti interesējas par prostitūtu pakalpojumu cenu.

 

asia

south-america

 

Lielākajā Āfrikas daļā izplatītākie pieprasījumi visai gaidīti – pārtikas produkti un mājdzīvnieki. Taču ir arī kontrastējoši izņēmumi, piemēram, Mauritānijā cilvēkus interesē vergu cena, bet Ganā – noutbuki.

 

africa

 

 

australia

north-america

 


Avots

Saistītās tēmas: GoogleKarteMeklētākās Preces

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube