Nevari izdomāt, kurp doties, lai izvēdinātu prātu? Nevis vienkārši iegūt baudu no skatītas filmas kinoteātrī vai jaunām muzejā iegūtām zināšanām, bet tā, lai ir aizraujoši un ar prieku?

Rītakafija.lv apkopoja TOP 5 interesantākās “Labākās izklaides vietas Rīgā”, kas ir jāizmēģina visiem.

1 vieta: “Wolftrike” Drifta Halle

Šī ir īstā vieta, kur gūt pozitīvas emocijas pēc saspringtas darbadienas, jo halles apmeklējumam nav nepieciešama nekāda sagatavošanās, vien vēlēšanās izbaudīt netradicionālāku braucienu par auto vai kartingu.

Wolftrike” drifta halles tricikli ir ar elektrodzinēju aprīkoti, kas spējīgi sasniegt 1000 W maksimālo jaudu un attīstīt līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Tie ir ražoti tepat Latvijā. Tricikliem ir veikti drošības testi, kā rezultātā uzlabota to vadāmība sānslīdes režīmā. Hallē ir pieejami līdz 15 tricikli.

Sīkāk skaties šeit.

 

 

2 vieta: Asa sižeta izklaide “Airsofts”

Airsoftā tiek izmantotas ieroču kopijas, kuras maksimāli līdzinās īstajiem kaujas ieročiem, tādā veidā šo aktivitāti nedaudz pietuvinot filmām un datorspēlēm. Airsofta šautenes darbības pamatā ir ar elektrību darbināms mehānisms, kurš ar zobratu, atsperu un virzuļu palīdzību izšauj ļoti nelielu plastmasas bumbiņu 6mm diametrā ar diezgan lielu jaudu.

Spēles ir diezgan dažādas. Ir ļoti dinamiskas spēles, kur darbība notiek nepārtraukti un atpūtai vietas nav nemaz. Šādas spēles norisinās 4-6 stundas, bet ir arī krietni sarežģītākas spēles, kas tiek balstītas uz militāro simulāciju un tādas var ilgt līdz pat 3-4 diennaktīm.

Sīkāk skaties šeit.

3 vietaJump Space Riga

Šis ir pirmais 1600 m2 plašais batutu parks Latvijā.

Jump Space apvieno jautrību un drošību – ar nepārtrauktu instruktoru klātbūtni zālē, lielas slodzes izturīgām atsperēm un rāmi, 10 cm biezie paliktņi nodrošina drošību visās parka zonās, lai radītu piedzīvojuma sajūtu visai ģimenei.

Sīkāk skaties šeit.

 

 

4 vieta: Ķīpsalas klinšu kāpšana

Ja vēlies izjust neaizmirstamas emocijas, tad noteikti dodies uz Ķīpsalas peldbaseinu iekarot trasi, kas ir veidota ar dažādām grūtības pakāpēm, lai būtu interesanti gan iesācējiem, gan kāpējiem ar stāžu.

Pārvarēt augstumu un izmēģināt kaut ko jaunu – lieliska brīvā laika pavadīšana un patīkama fiziska aktivitāte.

Sīkāk skaties šeit.

 

 

 

5 vieta: Orientēšanās spēle “Pilsētas labirinti”

Spēles gaitā jārisina dažādi uzdevumi un mīklas, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un sērfojot virtuālajā realitātē. Ceļojot pa pirmīt nezināmo Rīgu, krāsiet punktus un atslēgas, kas ļaus pāriet uz nākamo spēles līmeni.

Uzdevumos būs nepieciešama jūsu atjautība, ātrums un uzmanība.

Sīkāk skaties šeit.

youtube icon
Abonēt youtube