16.jūnija sestajā “TEDxRiga” konferencē uzstāsies vairāk nekā 20 pašmāju un ārzemju runātāji, un šī gada konferences tēma būs “Klausies!”.

Kā aģentūru LETA informēja komunikācijas menedžere Laima Melkina, konferencē piedalīsies surdotulce Elza Volonte, politikas komentētājs Mārtiņš Hiršs, veterinārārste un pētniece Ilze Matīse-Van Houtana, kā arī citi ievērojami pašmāju un ārzemju runātāji.

Melkina stāstīja, ka konference ik gadu pulcē dažādu jomu profesionāļus no Latvijas un ārzemēm – zinātniekus, uzņēmējus, radošo industriju pārstāvjus un citus.

Tēma “Klausies!” ir izvēlēta, lai mudinātu konferences apmeklētājus klausīties, just, domāt, kā arī radīt. Melkina sacīja, ka šodien ignorēt visu, ko cilvēks nevēlas dzirdēt, ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk. Taču atvērt ausis nozīmē dzirdēt, just, domāt un radīt ko jaunu, uz ko aicina šī gada konferences organizatori.

Piecu gadu laikā uz “TEDxRiga” skatuves ir kāpuši aptuveni 100 runātāji, kuru vēstījumi “TEDx” video portāla “Youtube” kanālā skatīti vairāk nekā 600 000 reižu.

“TED” ir starptautiska bezpeļņas organizācija ar devīzi “Idejas, ar kurām vērts dalīties”. Organizācijas pamatmērķis ir iepazīstināt plašāku publiku ar dažādu nozaru speciālistu radītām idejām cilvēces attīstības, dzīves kvalitātes un apkārtējās vides uzlabošanai.


Saistītās tēmas: konferenceRunātājiTEDxRiga

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube