Brīvdienas ir laiks, kas domāts atpūtai. Nedaudz grūtāk atrast laiku atpūtai, kad ģimenē ir bērns, kas ir svarīgākais cilvēks vecāku dzīvē, tāpēc katra mīlošā tēva un mātes pienākums ir sniegt savam mazajam pašu labāko no visa tā, ko mūsdienās piedāvā izklaidējošā industrija. Atlasīt iespējas un piedāvājumus dažreiz ir grūtāk nekā var likties, tāpēc mēs to izdarījām jūsu vietā.

Piedāvājam atpūtas vietas Latvijā, kur pavadīt neaizmirstamu laiku kopā ar visu ģimeni:

 

1. Piena Muiža

Sieksātē, Rudbāržu pagastā atrodas Piena muiža, kur var ne tikai izbaudīt dabu, bet arī apmeklēt Piena muzeju, kas darbojas kopš 1985. gada ar 17 gadu ilgu pārtraukumu. No 1991. gada līdz 2008. gadam muzeja durvis apmeklētājiem bija slēgtas.

Zaļi plašumi, mājīga atmosfēra, dzīvnieki un brīvība. Viena liela brīvība! Te var ne tikai mieloties ar pienu, bet arī izpeldēties tajā: piena vanna relaksēs gan ķermeni, gan prātu no skaļiem lielpilsētas trokšņiem.

Lieliska vieta, kur izbaudīt kempinga atpūtu. Pasakaina apkārtne un ganības, dabas čuksti, kurus nevarēs palaist gar ausīm un iztēloties, ka neesi tos pamanījis. Te var ne tikai noglāstīt kādu maigo aitas vilniņu, bet arī izskrieties tenisa kortos un apmeklēt aizraujošās muzeja ekskursijas, ka noteikti patiks gan vecākiem, gan bērniem, jo kurš gan nevēlētos pats ar savām rokām uztaisīt saldējumu vai sakult sviestu?

Sīkāka informācija: 

http://www.pienamuiza.lv/ 

Facebook– https://www.facebook.com/Piena-mui%C5%BEa-Berghof-278649998831105/

Twitter– https://twitter.com/Piena_Muiza

Draugiem.lv– http://www.draugiem.lv/pienamuiza/

 

 

2.  PikNik parks

Pik Nik parks ir plašākā sortimenta aktīvās atpūtas parks Rīgā , kur tiek organizēti korporatīvie pasākumi, privāti ģimenes svētki, un tematiskie pasākumi.

Lieliska vieta svētdienas piknikam ar radiem un draugiem. Diez vai kāds atradīs sevi garlaikojamies – mini zoodārzs, bērnu atrakcijas un gatavošana lielā kompānijā. Te var pavadīt gan klusu ģimenisku pikniku, gan sarīkot pamatīgu balli, noīrējot kādu no teltīm vai, piemēram, koka mājiņu.  Bērni noteikti būs sajūsmā par apkārtni un aktivitātēm, kas ir sastopamas praktiski uz katra stūra.

 

Sīkāka informācija: 

http://piknikparks.lv/

Facebook– https://www.facebook.com/www.piknikparks.lv

Draugiem.lv– http://www.draugiem.lv/piknikparks.lv/

 

 

3. Leiputrija

Netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā atrodas ideāla vieta ģimenēm ar bērniem, pārīšiem un vienkārši dabas mīļotājiem – “Leiputrija”.

Viens no Latvijā retajiem “klusajiem kempingiem”, kas viesiem piedāvā mierīgu un klusu naktsmieru – bez ballīšu skaņām un mūzikas”kaimiņos”.

Savukārt pa dienu “Leiputrija” saviem viesiem piedāvā plašu aktīvās atpūtas iespēju klāstu saturīgai laika pavadīšanai: kvadriciklu tūres, velosipēdu nomu (uz vietas būs pieejama arī bezmaksas lokālā un reģionālā velokarte), laivošanu pa Gauju, makšķerēšanu un ūdensvelosipēdu nomu, šaušanu, sporta laukumus (t.sk. volejbolu smiltīs, zālienā un ūdenī) un galda spēļu zāli, kā arī dažādas brīvdabas spēles.

Īpaši bērniem: bagiji (vienīgie tādi Latvijā), kārtīgs rotaļu laukums un plunčāšanās dīķis.

Bez tam “Leiputrijā” ir visas iespējas izbaudīt trīs dažādu pirtu piedāvājumu: latviešu tradicionālo pirti, japāņu pirti, kā arī visai neparastu stikla saunu.

Profesionāļiem: “Leiputrija” būs īstā vieta bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai.

Ieteikums: ja jūs interesē kāds konkrēts pakalpojums, ir vērts to iepriekš rezervēt, lai būtu droši, ka tas būs pieejams jums vēlamajā datumā un laikā.

 

Sīkāka informācija: 

http://leiputrija.com/

Facebook– https://www.facebook.com/leiputrijacamping/

Twitter– https://twitter.com/leiputrija

Draugiem.lv– http://www.draugiem.lv/leiputrija/

 

4. Pure Chocolate

Visiem, kuri ceļojuma laikā brauc gar Tukuma novadu, noteikti vajadzētu iegriezties Pūres Šokolādes muzejā. Kompakta un mūsdienīga ekspozīcija par šokolādes vēsturi, kā arī vieta, kur var iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām un pagatavošanas meistarību. Šokolāde rada svētlaimi un pacilātības sajūtu, kas sniegs Jums papildu prieku ikdienai!

Ja jūs vēlaties mācēt ne tikai ēst, bet arī pagatavot gardu šokolādes konfekti, tad jums noteikti jāapmeklē šokolādes meistarklases, kas ir piemērotas visa vecuma viesiem. Pasākumu novērtēs gan paši mazākie, gan arī pieaugušie.

Šokolādes muzejs piedāvā svinību programmas, kur iespējams atzīmēt svētkus un jubilejas.

Ekskursijām gida pavadībā un programmām, kas ietver meistarklases, jāveic iepriekšēja rezervācija.

 

Sīkāka informācija: 

http://www.purechocolate.lvhttp://www.purechocolate.lv/lv/sokolades-muzejs/index.html

Facebook– https://www.facebook.com/purechocolatelatvia

Twitter– https://twitter.com/purechocolatelv

Draugiem.lv– https://www.draugiem.lv/www.purechocolate.lv/

YouTube.com– https://www.youtube.com/user/PureCocolateLV?feature=watch

 

5. Piedzīvojumu parks “Tarzāns”

Latvijā ir veseli četri piedzīvojuma parki “Tarzāns” – Siguldā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī.

Tarzāna atrakcijas parki piedāvā plašu atrakciju izvēli, atkarīgi no savas atrašanās vietas. Taču neskatoties uz dažādu izklaidējošo sortimentu, parkus vieno to ģimeniskā atmosfēra un draudzīgs gars.

Pirmais un lielākais “Tarzāns” atrodas Siguldā. Tajā ir iekļautas vairākas atrakcijas, kas piemērotas gan ģimenēm ar bērniem, gan adrenalīna alkstošiem.

Šķēršļu parks, (kur kokos izvietotas 9 dažādu līmeņu trases ar 130 dažādiem šķēršļiem. Grūtākās ir 15 m augstumā un pa kokiem būs jāpārvietojas pat ar Dukura skeletonu, Štromberga velosipēdu un brāļu Šicu kamanām) – rodeļu trase, krēslu pacēlājs, milzu šūpoles, katapulta, trakais rotors, Kvikdžamp tornis, alpīnisma siena, loka šaušana, brīvdabas šautuve, bērnu elektrokartingi, velokarti, velomobīļi, bērnu autoskola, bērnu ekskavatori, “Dino parks”, gumijlēkšanas batuti, kameršļūkšana, bērnu ballītes ar Tarzānu vai Džeinu.

Siguldas rodeļu trase, kas ir 400 m gara ir izvietota uz vienas no stāvākajām nogāzēm Latvijā, un tā darbojas uz amerikāņu kalniņu principa.

 

Sīkāka informācija: 

https://www.tarzans.lv/

Facebook– https://www.facebook.com/tarzanssigulda

Twitter– https://twitter.com/tarzanssigulda

Draugiem.lv– http://www.draugiem.lv/tarzans/

YouTube.com- https://www.youtube.com/user/tarzanssigulda

 

6. Drifta halle “Wolftrike”

 

Praktiski pašā Rīgas centrā atrodas jauna izklaides vieta, kur gūt pozitīvas emocijas un izbaudīt asas sajūtas, izbraucot ar elektrodzinēja triciklu, kas spējīgs attīstīt ātrumu līdz pat 50 km/h.

“Wolftrike” piedāvā arī tādu pakalpojumu kā izbrauciens ar kvadracikliem tepat halles teritorijā uzbūvētā trasē.

Turklāt te ir padomājuši arī par pašiem mazākajiem, izveidojot mini trasi ar poketbaikiem.

Jūs  izbaudīsiet aktīvāko ģimenes atpūtas laiku hrifta hallē, kur var ne tikai izmest kādu līkumu, bet arī uzspēlēt galda spēles, uzcept gaļu uz grila un vienkārši izbaudīt labo laiku laundž zonā.

Sīkāka informācija: 

http://www.driftahalle.lv/

Facebook– https://www.facebook.com/driftahalle/

Instagram- https://www.instagram.com/driftahalle/

YouTube.com– https://www.youtube.com/channel/UCINoN4Nz_q9O6JtXm9M0YcQ

vk.com– https://vk.com/driftahalle


 

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube