Iespējams, visu laiku lielākais šovs boksa vēsturē ir oficiāli apstiprināts. ”Ultimate Fighting Championship” (UFC) un ”Mixed Martial Arts” (MMA) spīdeklis Konors Makgregors 26. augustā Lasvegasā aizvadīs boksa cīņu pret vienu no turīgākajiem planētas sportistiem individuālajos sporta veidos, bokseri Floidu Meivezeru.

Jau iepriekš vēstījām, ka pirmais līgumu par cīņas aizvadīšanu parakstīja īru cīkstonis Konors Makgregors. Meivezers kādu laiku vilcinājās, taču pēc nepilna mēneša arī viņš parakstīja līgumu, un cīņa oficiāli tika izziņota.

Norises vieta būs Lasvegasa, un duelis risināsies 26. augustā. Jāatgādina, ka tā būs Makgregora debija oficiālā boksa mačā, jo cīņa nenotiks būrī.

Pirmās spekulācijas par cīņu parādījās pirms diviem gadiem, kad vēlmī cīnīties izrādīja Makgregors. Tagad tā beidzot ir apstiprināta un abi cīkstoņi gatavi doties ringā. Meivezers cīņas nav aizvadījis jau divus gadus, kamēr Makgregors vēl nekad nav kāpis boksa ringā. Tāpat nav noslēpums, ka šī būs visu laiku ienesīgākā cīņa boksa vēsturē un neatkarīgi no iznākuma abi bokseri saņems kosmiskas naudas summas desmitiem miljonu eiro apmērā.

Floids Meivezers (49-0, 26 KO): augums – 173cm, svars – 68kg, vecums – 40 gadi

Konors Makgregors (21-3): augums – 175cm, svars – 70kg, vecums – 28 gadi

https://www.instagram.com/p/BVVcvO8gIhc/

Izmantotie resursi: http://www.espn.com

Saistītās tēmas: bokssMakgregorsMeivezers

youtube icon
Abonēt youtube